Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Tokijuje per Heloviną žygiavo negyvėlių armija

31/10/2013

Taip pat skaitykite

Paryžiuje tūkstančiai žmonių protestavo prieš gėjų santuokas Henrikas Daktaras kalės iki gyvos galvos Velykų naktį suniokoti Kauno žurnalistų namai Raginimai smogti Sirijai yra "iššūkis" JT chartijai, sako Rusija

Tokijas, spalio 31 d. (AFP-BNS). Zombių armija ketvirtadienį, švenčiant Tokijuje per Heloviną žygiavo negyvėlių armija, žygiavo prie Tokijo televizijos bokšto, o vienas buvęs sumo čempionas pridėjo svorio šiam negyvėlių susirinkimui.

Apie 1 200 persirengėlių išėjo į gatves per renginį, kurį organizavo viena televizija ir vietos grožio akademija.

Eisenos priešakyje žingsniavo sumo imtynininkas Akebono (Akebonas) - pirmasis užsienietis, tapęs šios tradicinės japonų sporto šakos jokodzūna (didžiuoju čempionu). Šis įspūdingo stoto vyras skynė sumo laurus praeito amžiaus 10-ame dešimtmetyje.

Už jo klibinkščiavo pakankamai ligotų ir sužalotų personažų, kad priverstų nieko neįtariančius apsipirkti išėjusius praeivius ilgam sapnuoti košmarus.

Jamano grožio koledžo vadovė Jane Aiko Yamano (Džein Aiko Jamano) sakė, kad šis renginys buvo puikus sumanymas.

"Dukra man sakė: "Mamyte, juk tu turi grožio mokyklą, todėl turėtum būti graži" - tačiau dabar persirengėme zombiais ir baugiais nakties padarais. Tai buvo iššūkis man, tačiau mūsų mokiniams, manau, tai tiesiog puikiai tiko", - aiškino ji.

Studentė Tomoka Yamano (Tomoka Jamano), persirengusi nelaimingai įsimylėjusia zombe, sakė, jog puikiai pasilinksmino.

"Taip rengiuosi ne visada, bet šiandien labai pasistengiau, dažydamasi kaklą", - teigė mergina.

Helovinas, kurio šaknys krikščioniškose šalyse yra šimtmečių senumo, Japonijoje, kurios gyventojai išpažįsta daugiausiai budizmą ir šintoizmą, yra gana naujas "importinis produktas".

Kaip ir Kalėdos, ši šventė Japonijoje netekusi bet kokios religinės prasmės, tačiau ji klestėjo pastarąjį dešimtmetį kaip spalvingas maskaradas, per kurį rengiami vakarėliai ir paradai įvairiausiosiose vietose - pradedant nacionaliniais paminklais, baigiant prekybos centrais.

"Manau, Helovinas įleido šaknis Japonijoje kaip vienas iš svarbių sezono renginių", - sakė Tokijo televizijos bokšto, kurio lankytojams buvo dalijamos raganų skrybėlės arba plastikiniai kirviai, atstovas Tsuyoshi Sawada (Cujošis Savada).

 

BNS informacija