Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Uždaromi policijos skyriai Londone apsunkins nusikaltėlių gyvenimą?

28/03/2013

Taip pat skaitykite

Londono lietuviai tęsia pergalių seriją Šešiolikmetis nusišovė jam priklausančiu ginklu Katalonai suformavo didžiulę 'gyvąją grandinę' už nepriklausomybę nuo Ispanijos Rusijos parlamentas rengiasi priimti "gėjų propagandos" draudimą

Dauguma nusikaltėlių šiomis dienomis yra gana nekompetentingi: jie nukrenta nuo stogų,  pastringa lįsdami per vonios langą ar tiesiog iš pradžių teigę, jog pametė telefoną, vėliau policijos pareigūnams paskambinus juo atsiliepia. Daugelis jų bando beviltiškai pasitraukti iš nusikaltimo vietos ir kaip rodo statistika, labiausiai nemokšišku įsilaužėliu laikomas Yorkshire gyventojas Philip McCutcheon, kuris sugebėjo būti suimtas net 20 kartų. Šiam nusikaltėliui pasirodžius York Crown teisme 1971 metais teisėjas jo karjerai davė patarimą: „Aš manau Jūs turėtumėte atsisakyti šios veiklos. Juk Jūs turite sužalotą ranką, dirbtinę koją ir tiktai vieną akį. Jūs buvote sugautas Otley, Leeds, Harrogate, Norwich, Beverley, Hull ir York miestuose ir vis dar tikite, jog Jums gali pasisekti? Jūs nevykęs vagis, kuris nuolatos esate sugaunamas“. Po šio teismo proceso McCutcheon užbaigė savo vagies karjerą vogtu automobiliu įvažiuodamas į du stovimus autobusiukus. Policijos teigimu, tai buvo išskirtinis įvykis visoje kriminalinėje istorijoje.

 

Paskutiniu metu Londone statistiškai mažėja įvairių nusikaltimų, automobilių vagysčių, apiplėšimų. Žmogžudysčių skaičius irgi yra ganėtinai žemas palyginus su ankstesniais dešimtmečiais. Šiuo metu Londonas laikomas vienu saugiausių miestų pasaulyje.  Tai buvo pasiekta mažinant fizinių būstinių skaičių ir didinant policijos patrulių skaičių gatvėse, taip visuomenei sukuriant pasitikėjimo ir patikimumo jausmą.  Londono policija turi 497 buveines, iš kurių tik 136 yra prieinamos visuomenei, tačiau ir pastarosios vis mažiau lankomos. Nusikaltimų skaičius įregistruojamas  policijos komisariatuose per pastaruosius penkerius metus nukrito net 45 procentais. Apskritai, visame Londono mieste kasdien po septintos valandos vakaro užfiksuojama mažiau nei 50 nusikaltimų. Tad kaip rodo statistika, vykdoma policijos reforma sulaukia vis didesnio pasisekimo ir net apkarpant biudžetą po £60 milijonų per metus, tuo pačiu galima sumažinti ir nusikalstamumą.