Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Vakarykštė audra sutrikdė dviejų lėktuvų nusileidimą (video)

06/12/2013

Taip pat skaitykite

Teismas nagrinėja sulaikytos Vilniuje pusnuogės protestavusios ukrainietės iš "Femen" bylą Siekdama išvengti sulaikymo moteris Vilniaus rajono policininkams paliko 32 tūkst. litų kyšį Kaliningrade auga viešas nepasitenkinimas dėl embargo lietuviškiems pieno produktams G. Liaudanskas-Svaras: "Emigrantai yra dalis tos pačios Lietuvos, kurios dalis esu ir aš"

Vakarykštis uraganas ne juokais privertė išsigąsti net dviejų lėktuvų keleivius, lėktuvams bandant nusileisti Birmingemo oro uoste.

Daily Mail pranešė apie „YouTube“ vartotojo Davido Goodshipo darytus vaizdo įrašus iš Birmingamo oro uosto, kur matyti, kaip stiprus vėjas neleidžia nusileisti „Brussels Airlines“ orlaiviui „Bombardier Dash 8 Q400“ ir lėktuvui „Boeing 777“ iš Jungtinių Arabų Emyratų.

 „EasyJet“ lėktuvui, skridusiam iš Londono Gatwicko oro uosto į Glazgą, dėl Didžiosios Britanijos šiaurėje siautusio vėjo nepavyko nusileisti net dviejuose Škotijos miestuose. Kai lėktuvui nepavyko nutūpti Glazge, jis buvo nukreiptas į Edinburgą. Lėktuvui perskrido Škotiją, tačiau nuo audros pabėgti nepavyko. Įgulai nepavyko nutupdyti lėktuvo ir antrą kartą. Galiausiai jis buvo nukreiptas į Mančesterį, rašo dailymail.co.uk.

 

 

 

 

 

EuroPlius.com

Nuotrauka iš vaizdo įrašo