Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Venesuelos opozicijos lyderis Caprilesas neiga esąs "gėjus"

10/09/2013

Taip pat skaitykite

Didysis teatras už solinius vaidmenis reikalavo pinigų, teigia JAV balerina Per 10 metų užkariauti pasaulį pavyko tik dviem – A. Makedoniečiui ir „Facebook“ JAV zoologijos sode didžioji panda pirmąkart nuo 1987-ųjų atsivedė dvynukus Vatikanas pradeda pasaulines konsultacijas dėl šiuolaikinės šeimos

Karakasas, rugsėjo 9 d. (AFP-BNS). Šeimos neturintis Venesuelos opozicijos lyderis Henrique Caprilesas (Enrikė Kaprilesas) sako, jog nėra gėjus ir nori kada nors turėti vaikų, nors valdančiosios partijos šalininkai tvirtina ką kita.

Pernai prezidento rinkimuose H.Caprilesą nugalėjusio ir šių metų kovą mirusio prezidento Hugo Chavezo (Hugo Čaveso) šalininkai jau seniai mėto užuominas apie Mirandos valstijos gubernatoriaus homoseksualumą.

"Manęs tai visiškai nežeidžia ir jeigu aš būčiau gėjus, sakyčiau: o kokia čia problema?" - sakė H.Caprilesas televizijos CNN ispanų kalba transliuojančiam kanalui "CNN en Espanol" sekmadienį.

H.Caprilesas "skaudžiais" pavadino parlamentaro Pedro Carreno (Pedro Kareno) užgauliojimus, kai šis vieną jo padėjėją išvadino "homoseksualu", Nacionalinėje asamblėjoje paroddydamas nuotraukas, kuriose jis buvo apsirengęs moteriškais rūbais ir kurios, kaip paaiškėjo, buvo darytos per vieną vakarėlį.

"Atsakydamas į šiuos išpuolius galiu pasakyti, kad nesu homofobiškas ir esu Venesuelos žmonių bei seksualinės įvairovės gynėjas, - tų, kurie gali būti gėjai ar lesbietės", - sakė 41-erių H.Caprilesas, anksčiau viešai niekada nepasirodęs su jokia širdies drauge.

H.Caprilesas, kuris vos 1,49 proc. rinkėjų balsų balandį pralaimėjo prezidento rinkimus Nicolas Maduro (Nikolui Madurui), sakė, jog norėtų turėti šeimą ir vaikų, nors iki šiol jis aukojo savo asmeninį gyvenimą dėl karjeros politikoje.

"Ar man lieka laiko susituokti arba sukurti normalią šeimą? Kokia gi moteris taikstytųsi su tuo, kad aš dirbu septynias dienas per savaitę", - kalbėjo H.Caprilesas.

"Jaučiu, kad savo gyvenime taip atsidaviau valstybės tarnybai, jog mano asmeninis gyvenimas liko nuošalėje", - pridūrė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Įvairenybės Pikantiškos naujienos