Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Vokiečių meilės tvarkai šaknys glūdi chaotiškoje istorijoje

15/10/2013

Taip pat skaitykite

Obama pradėjo vasaros atostogas prašmatnioje saloje Rusijos sporto žvaigždė Isinbajeva nori išvykti iš "skurdžiojo" Volgogrado į Monaką Dvigubas džiaugsmas Jennifer Love Hewitt - ji tapo mama ir žmona Žmonės geresniais laikais gyvena trumpiau, teigia mokslininkai

Berlynas, spalio 15 d. (AFP-BNS). Vokiečių aistra tvarkai ir stabilumui veikiausiai kyla iš kadaise buvusios susiskaldžiusios ir chaotiškos šalies istorijos, sakoma Goethe (Gėtės) instituto paskelbtame trumpame vaizdo įraše.

"Vokietija buvo pasidalijusi į keletą nepriklausomų valstybių. Kiekviena valstybė visada buvo apsupta priešų ir niekada negalėjo būti tikra dėl savo stabilumo ir saugumo", - nurodė ši kultūros organizacija.

Šalies istorija yra paženklinta chaoso, karų ir krizių, pažymėjo institutas, pridūręs: "Štai kodėl vokiečiams patinka struktūra ir stabilumas ir kodėl jie nieko nepalieka atsitiktinumui."

"Jie jaučiasi ramiau, kai išlaikomos elgesio normos", - pastebėjo institutas, pridūręs, kad rašytinės sutartys yra saugumo šaltinis.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS