Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Vokietijos teismas skyrė viešųjų darbų "miško berniukui"

26/09/2013

Taip pat skaitykite

JAV paslapčių viešintojui Snowdenui skirtas apdovanojimas "už principingumą žvalgyboje" Čekijos vaistinėse pradėta teisėtai prekiauti marihuana Popiežius emeritas Benediktas XVI laiške ateistui neigia dangstęs lytiniu išnaudojimu kaltinamus kunigus Dubajuje svorio numesti besistengiantys žmonės bus skatinami auksu

Berlynas, rugsėjo 26 d. (AFP-BNS). Paslaptingam "miško berniukui", kuris 2011 metais pasirodė Berlyne ir pasakė, kad daug metų gyveno miškuose, ketvirtadienį Vokietijos teismas skyrė viešųjų darbų.

Jo istorija buvo užvaldžiusi pasaulio dėmesį - jis prieš dvejus metus, rugsėjo mėnesį, atėjo į Berlyno rotušę, pasakė, kad yra vardu Ray (Rėjus) ir kad penkerius metus su tėvu gyveno miškuose.

Jis kalbėjo angliškai, ištarė tik kelis vokiškus žodžius ir sakė, kad jam - 17-a, kad rugpjūtį staiga mirė jo tėvas ir kad palaidojęs jį miške jis penkias dienas ėjo iki Berlyno.

Tačiau policija jo tėvo palaikų taip ir nerado, o pareigūnams buvo sunku patikėti jo pasakojimais.

Po kelis mėnesius trukusio tyrimo ir tarptautinio kreipimosi prašant suteikti informacijos, "miško berniukas" pasirodė esantis olandas Robinas van Helsumas, kuris niekam nieko nepasakęs išėjo iš namų.

R.van Helsumas, kuriam dabar - 21-eri, buvo apkaltintas Vokietijos socialinio aprūpinimo sistemos apgaudinėjimu, už pasakymą pareigūnams, kad yra nepilnametis.

Dėl to melo jis kelis mėnesius gavo tūkstančių eurų vertės paramą institucijoje, kurios gyventojams teikiama reikalinga pagalba ir kur jam buvo skirtas teisinis globėjas.

Tačiau Berlyno apygardos nepilnamečių teismas ketvirtadienį paskelbė, kad panaikins kaltinimus R.van Helsumui, jeigu jis 150 valandų pasidarbuos visuomenės labui ir sieks gydymo.

"Dėl anuliavimo buvo susitarta sutikus prokurorams, - sakoma teismo pareiškime. - Tačiau jis (teismas) neatmeta jokių nepilnamečių rūpybos įstaigų žalos atlyginimo reikalavimų kaltinamajam".

R.van Helsumo tapatybė galiausiai buvo nustatyta, kai vienas jo draugas iš 80 tūkst. gyventojų turinčio Hengelo miesto netoli Vokietijos sienos, atpažino jį policijos paskelbtoje nuotraukoje ir pranešė pareigūnams.

Tada policija susisiekė su vaikino pamote - jo tėvas tuo tarpu mirė - ir ji patvirtino jo tapatybę.

 

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt