Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

"Orlen Lietuvai" sumažinus nekilnojamojo turto vertę, savivaldybė nerimauja nesurinksianti pajamų

19/08/2013

Taip pat skaitykite

Klaipėdos miesto valdžia nori Smiltynėje atstatyti senąsias smukles L. Balsys: „Dviratis turi tapti visaverte miesto transporto priemone“ Namai lietuviui ten, kur juodos duonos kvapas ir skonis Kaune atidaromas rekonstruotas "Girstučio" baseinas

Vilnius, rugpjūčio 19 d. (BNS). Mažeikių rajono savivaldybė gavo naftos perdirbimo bendrovės "Orlen Lietuva" pranešimą apie sumažėjusią bendrovės turto vertę.

Savivaldos atstovams tokia žinia sukėlė nerimo - naftos perdirbimo įmonė sumoka didžiąją dalį rajone surenkamo nekilnojamojo turto mokesčio, be to, nėra tikslių duomenų, kaip turto sumažėjimas paveiks rajono biudžetą, rašo Mažeikių laikraštis "Santarvė".

"Orlen Lietuva" paaiškino, kad bendrovės turtas yra įsigytas, pastatytas įvairiais laikotarpiais, todėl reguliariai reikia peržiūrėti turto vertę.

Savivaldybės Finansų skyriaus vedėja Julija Balvočienė negalėjo pasakyti, kiek mokesčių į rajono biudžetą sumoka "Orlen Lietuva". "Santarvė" rašo, kad nepavyko išsiaiškinti, ir kiek nukentės rajono biudžetas dėl to, kad "Orlen Lietuva" sumažino nekilnojamojo turto vertes. Atsakymo iš bendrovės nesulaukta.

Mažeikių savivaldybei pastaraisiais metais nesiseka išlipti iš finansinės duobės, teigiama, kad trūksta apie 20 mln. litų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Orlen Lietuva