Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

64 metų amerikietė pateko į istoriją nuplaukusi iš Kubos į Floridą

03/09/2013

Taip pat skaitykite

Per gaisrą Tailando filmavimo aikštelėje aktoriai Wilsonas ir Brosnanas nenukentėjo Vokietijos miestas atima Hitleriui suteiktą garbės piliečio vardą Bausmę atliekančios "Pussy Riot" narės gali anksčiau išeiti į laisvę Rašytojas D.Kajokas pelnė Baltijos Asamblėjos literatūros premiją

Majamis, Florida, rugsėjo 3 d. (AFP-BNS). 64 metų amerikietė Diana Nyad (Dajana Najad) pirmadienį pateko į istoriją - per tris dienas nuplaukusi iš Kubos į Floridą ir tapusi pirmuoju žmogumi, padariusiu tai be apsauginio narvo nuo ryklių.

D.Nyad, kuri iš Havanos jachtklubo išplaukė anksti šeštadienį, atplaukė į vieną Ki Vesto paplūdimį atlikusi savo gyvenimo žygį po ankstesnių keturių nesėkmingų bandymų, kuriems sutrukdė audros ir medūzų atakos.

"Gavau tris žinias", - išlipusi į krantą ją sveikinusiai miniai pasakė aiškiai išsekusi D.Nyad patinusiu ir saulėje nudegusiu veidu.

"Viena yra (tokia): niekada, niekada neturėtume pasiduoti. Antra yra "niekada nesi per senas siekti savo svajonių", - sakė ji ir pridūrė: "Trečia yra (tokia): tai atrodo kaip solinis sportas, bet ... (dirba) komanda".

Plaukimo per pavojingus vandenis metu ją lydėjo penkios valtys ir narų komanda.

Iš pradžių plaukikė veteranė vylėsi tą 160 km atstumą įveikti per 80 valandų, bet galiausiai ji tai padarė per 52 valandas, 54 minutes ir 18,6 sekundės, skelbiama jos puslapyje "Facebook".

"64 metų Diana Nyad sėkmingai ir galingai įgyvendino savo #XtremaliąSvajonę", - sakoma žinutėje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Pasaulis Įvairenybės Pikantiškos naujienos