Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Šešiolikmetis nusišovė jam priklausančiu ginklu

14/06/2013

Taip pat skaitykite

Rasti suirę trijų žmonių palaikai Kėdainiuose mirtinai sužalotas kūdikis Šiauliuose vyras nušovė žmoną ir nusišovė pats Teismas išnagrinėjo plakatą su Stalino portretu laikiusio V.Ivanovo bylą

Privačios mokyklos 16-metis Charlie Booth nusišovė pačiam priklausančiu ginklu.

Tokios antraštės šiandien vėl pasirodė D.Britanijos spaudoje. Vaikino kūną kraujo klane rado tėvai šeimos namuose Cobham, Kent dar šių metų kovo 8-tą dieną, tačiau vakar susirinkę artimieji dar kartą prisiminė tokį jaunuolio poelgį bei paskatino apie tai kalbėti daugiau.

Paaiškėjo, kad vaikiną vos prieš kelias dienas apklausė policijos pareigūnai dėl to, kokias seksualinio pobūdžio žinutes jis siuntinėjo nepilnametei draugei. Spėjama, kad Charlie sunerimo, jog kilo grėsmė dėl tokio jo elgesio.

Prabangios privačios mokyklos mokytoja vaikiną apibūdino kaip pavyzdingą, gerų manierų jaunuolį. Būtent dėl to tėvams bei aplinkiniams tapo nesuvokiama, kodėl vaikinas pasitraukė iš gyvenimo. Kaip vėliau paaiškėjo, tą patį vakarą policijos pareigūnai apklausė jaunuolį dėl jo susirašinėjimų su mergaite. Kilo įtarimų, jog būtent dėl to sunerimęs 16-metis galėjo griebtis ginklo. Dar tą patį vakarą Charlie tėtis, nusivežęs į greito maisto restoraną, patarė vaikinui būti atsargiam. Vėliau namo grįžusi mama, supykusi atėmė Charlie mobilųjį telefoną. Praėjus vos pusvalandžiui, tėvai išgirdo garsų šūvį.

Vėliau atsisveikinimo raštelis, rastas vaikino kelnių kišenėje, leido nuspėti tokio poelgio aplinkybes.

Ginklas, kuriuo Charlie nutraukė savo gyvybę, priklausė 16-mečiui. Jį gavo kaip dovaną 15-ojo gimtadienio proga nuo Gad’s Combined Cadet Forces klubo, kurio nariu buvo jau keletą metų. Klubas, kuriame vaikinai mokomi karinių prievolių. Ginklai išduodami tik atsakingiems jaunuoliams, kurie apmokyti kaip taisyklingai naudotis ginklais.

Vakar Gravesend‘s Old Town salėje buvo prisimintas Charlie Booth poelgis, susirinkę artimiausi draugai, mokytojai bei patys tėvai pasakė kalbas apie jaunuolio atminimą.