Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Šiauliuose vyras nušovė žmoną ir nusišovė pats

29/07/2013

Taip pat skaitykite

Europoje dešimtys žmonių suimti dėl 50 mln. dolerių vertės deimantų vagystės Belgijoje Šalčininkų rajone kontrabandininkai pabėgo palikę cigarečių krovinį Nuo vokiečių policijos pasprukęs įtariamasis suimtas Klaipėdoje Romoje siautėjęs bedarbis mūrininkas norėjo šaudyti į politikus

Vilnius, liepos 28 d. (BNS). Šiauliuose šeimyniniai nesutarimai tarp 60 metų V. P. ir penkeriais metais už jį jaunesnės žmonos baigėsi tragedija - vyras nušovė žmoną ir pats nusišovė, praneša portalas lrytas.lt.

Pareigūnai ir greitoji pagalba į įvykio vietą išvyko Bendruoju pagalbos telefonu gavus pranešimą apie šiame name sumuštą moterį.Atvykus namo virtuvėje buvo rastas ant grindų gulinčios moters lavonas su šautinėmis žaizdomis pilve ir nugaroje.

To paties namo miegamajame kambaryje rastas lovoje gulinčio, įtariama nusišovusio, namo šeimininko lavonas su šautine žaizda kairėje krūtinės pusėje.

Sutuoktiniai pastaruoju metu dažnai pykosi, ruošėsi skyryboms.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS