Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaVerslo Pulsas

A.Zabulis: Po 12 metų "Omnitel" laikas pagalvoti apie kažką nauja

14/06/2013

Taip pat skaitykite

Su džiaugsmu parduota vasara Lietuvos ir Pietų Korėjos bendradarbiavimas skleidžia sparnus Policija ieškos melagingų gandų apie "Swedbank" skleidėjų Koks yra idealus darbdavio įvaizdžio receptas?

Vilnius, birželio 14 d. (BNS). Iš posto pasitraukęs Skandinavijos telekomunikacijų bendrovės "TeliaSonera" valdomos Lietuvos mobiliųjų telekomunikacijų bendrovės "Omnitel" prezidentas 51-erių Antanas Zabulis sako, kad jo išėjimas po 12 vadovavimo metų buvo "organiškas".

"Manyčiau, kad čia viskas vyko organiškai. Nereikia pamiršti, kad kompanijoje dirbta 10-12 metų, tai vienas aspektas. Kitas aspektas - kompanija turi savo fazes, įsikūrimo, augimo, po to - vadinamą subrendimo fazę. Vis tiek telekomunikacijų rinkoje matomi nemaži pokyčiai, ir reguliavimo, ir tai, jog pereinama nuo balso kompanijos prie duomenų kompanijos. Yra tam tikros fazės, ir laikas po tų dešimties-dvylikos metų bent jau pagalvoti apie tai, kad reikia kažko naujo", - BNS sakė A.Zabulis.

A.Zabulisteigė turintis planų, kuriuos planuoja įgyvendinti, tačiau pirmiausia sakė norintis susidėlioti prioritetus.

"Planų, be abejonės, turiu, nes aš nebuvau toks sėslus, kad sakykim, guliu tik vienoje vietoje. Tarkime, šiai dienai esu ir Valstybės pažangos tarybos narys, ir keletos įmonių ar institucijų tarybos narys, tai šitoje srityje, manau, ir toliau dirbsiu. O dėl tiesioginės veiklos - taip, tų planų yra nemažai, ir manau, kad reikia viską gražiai susidėlioti, nes iš tiesų darbo metu tas tempas - ypatingai telekomunikacijų sektoriuje - yra labai labai didelis, tai tiesiog labai gerai sumažinti tą tempą ir viską gražiai susistyguoti, sudėlioti tuos planus, kurie buvo, kurie yra ir greitu laiku galėsiu jais pasidalyti", - BNSsakė A.Zabulis.

Anot jo, "Omnitel" pavyko nemažai pasiekti per 12 jo vadovavimo metų.

"Aš galvoju, kad tie 10-12 metų kompanijai praėjo labai sėkmingai, nuveikta tikrai nemažai", - BNS pridūrė A.Zabulis.

A.Zabulį šiame poste penktadienį pakeitė 55-erių švedas Danas Strombergas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS