Muzikantai

PradžiaPikantiškos naujienos

Bedarbė įsiskolino dėl... dovanų

26/12/2013

Taip pat skaitykite

JAV paslapčių viešintojui Snowdenui skirtas apdovanojimas "už principingumą žvalgyboje" Potvynio nusiaubtame Indijos mieste rastas seifas su 19 mln. rupijų Mokslininkai sugalvojo, kaip pakrauti mobiliuosius telefonus ... šlapimu Rusijos sporto žvaigždė Isinbajeva nori išvykti iš "skurdžiojo" Volgogrado į Monaką
"The Daily Mail" pranešė apie tragikomišką istoriją: Didžiojoje Britanijoje gyvenanti vieniša bedarbė Katie McGill paėmė aštuonias paskolas iš kreditų bendrovių ir pripirko atžaloms brangių dovanų. Vėliau moteris suvokė, kad iš gaunamų pašalpų negali grąžinti pinigų. 

Katie McGill (28 metų) iš viso pasiskolino 1690 svarų (7089 Lt) ir įsipareigojo bendrovėms nuo sausio 2 pradėti grąžinti beveik dvigubai didesnę sumą.

Žurnalistams moteris papasakojo, kad šiuos pinigus išleido dovanoms ir vakarienei su šeima.

„Po egle buvo šimtai dovanų. Šiemet mirė vaikų močiutė, todėl pamaniau, kad juos reikia palepinti. Nupirkau kiekvienam po dviratį, televizorių, DVD grotuvą, naujų žaidimų“, – dėstė bedarbė.

 Tačiau dabar ji baiminasi, kad grąžindama paskolas su dideliais procentais, nebegalės sumokėti kitų sąskaitų ir net išsimaitinti.

„Tada man teks skolintis daugiau, ir pakliūsiu į didelį uždarą ratą“, – skundėsi ji.

Parengta pagal "The Daily Mail" informaciją

EuroPlius.com

Nuotrauka:morguefile.com