Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Britė susilaukė didžiausio Ispanijoje natūraliai gimusio kūdikio

08/08/2013

Taip pat skaitykite

Penelope Cruz ir Javieras Bardemas dukrai davė Lunos vardą Honkongo aukcione retas fotoaparatas "Leica" parduotas už 620 tūkst. dolerių "Pagrobtos" "Femen" aktyvistės naktį praleido policijos areštinėje, praneša grupė Vokietijos opozicijos lyderis neigia kaltinimus dėl nuplagijuotos daktaro disertacijos

Madridas, rugpjūčio 7 d. (AFP-BNS). 40-metė britė trečiadienį susilaukė didžiausio Ispanijoje natūraliai gimusio kūdikio - 6,2 kg sveriančios mergaitės.

Maxime Marin (Maksim Marin) pagimdė 4 val. 43 min., Denijos miesto prie Viduržemio jūros ligoninėje "Marina Salud", sakoma ligoninės pranešime.

Didesnį kūdikiai dažnai gimsta po cezario pjūvio operacijos, bet M.Marin neprireikė net epidūrinės nejautros.

M.Marin, kuri Ispanijoje gyvena su savo partneriu iš Kolumbijos, sakė žinojusi, kad kūdikis bus didelis, tačiau nemaniusi, kad "toks didelis".

Anksčiau ji jau buvo pagimdžiusi tris kitus vaikus, kurie svėrė mažiausiai 4,5 kilogramo.

Ir naujagimė, kuriai buvo duotas Marios Lorenos Marin (Marijos Lorenos Marin) vardas, ir motina jaučiasi gerai, nors mergytė dar guli neonatologijos skyriuje.

Ligoninė nurodė, kad ši mergaitė yra "didžiausias kūdikis, kada nors gimęs Ispanijoje natūralaus gimdymo metu".

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Madridas Kūdikis