Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Pradžia

Didžiausioje CŽV lėktuvų skrydžių duomenų bazėje – ir Lietuva

22/05/2013

Taip pat skaitykite

Taste of London jau šiandien! empty o Dienos horoskopas

Jungtinės Karalystės Kento ir Kingstono universiteto mokslininkai, bendradarbiaudami su žmogaus teisių organizacija „Reprieve“, sudarė interaktyvią CŽV lėktuvų, gabenusių įtariamuosius terorizmu, skrydžių duomenų bazę.

Daugiau nei 11 tūkstančių su CŽV programa siejamų skrydžių, 120 lėktuvų, 40 gabentų kalinių, daugiau nei 50 įvairių informacijos šaltinių ir aštuoniolika mėnesių trukęs „Reprieve“ ir „Rendition Project“ darbas, kurio rezultatas – interaktyvus skrydžių žemėlapis, leidžiantis greitai surasti informaciją, kokiais maršrutais buvo gabenami CŽV kaliniai.

„Tai pirmoji tokio pobūdžio ir masto duomenų bazė bei interaktyvus žemėlapis, leidžiantis patogiai ir greitai naviguoti painiuose CŽV slaptųjų sulaikymų ir ypatingųjų perdavimų programos lėktuvų maršrutuose“ – teigia projekto autoriai Ruth Blakeley ir Sam Raphael.

Informacijos galima ieškoti pagal šalį, skrydžio kryptį, gabento kalinio duomenis, skrydžio numerį, datą, aviacijos bendrovę. Remiantis projekto duomenimis, Lietuvoje buvo nusileidę aštuoni su CŽV programa siejami lėktuvai, žinomos šešių skrydžių tikslios datos.

Projekto svetainę galite aplankyti sekdami nuoroda: http://www.therenditionproject.org.uk/index.html.

Interaktyvų žemėlapį rasite čia: http://www.therenditionproject.org.uk/global-rendition/the-flights/index.html