Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Pradžia

Dienos horoskopas

13/06/2013

Taip pat skaitykite

Taste of London jau šiandien! Stano Lietuvoje (BNS) + Europlius reportazas is 338 (nebaigtas) Straipsnis 14/05/2013 o

Avinas
Net jei nieko bloga nejausite, nerizikuokite iki pietų ir atsargiau žadėkite bei skolinkite vertingus daiktus. Galimi rūpesčiai dėl šeimos. Pirmąją dienos pusę pasaugokite asmeninius daiktus. Vakaras bus smagus: laukia malonūs pokalbiai, dovanos.

Tauras
Pasistenkite daugiau laiko praleisti namuose, labiau padėti artimiesiems, ypač sutuoktiniui. O darbe dėl vadovo nepersistenkite: vargu ar jis tai supras, juolab įvertins.

Dvyniai
Iki pietų apgaulingas laikas: nepersistenkite, nesivelkite į avantiūras, niekam nieko nežadėkite. Atkreipkite dėmesį į vaikų elgesį – gali pasikartoti senos problemos. Vaikai bus linkę meluoti – netikėkite viskuo, ką jie pasakys. Vakarop galimi džiugūs susitikimai su kažkada jums brangiais asmenimis.

Vėžys
Iki pietų būkite atidesni dirbdami kasdienius darbus ir vairuodami. Aiškinkitės savo trūkumus ir nepasiduokite panikai, jei išgirsite kokią negerą naujieną – gali būti, kad kažkas kažką supainiojo. Svarbesniems darbams atlikti geresnis laikas po maždaug 15-16val.

Liūtas
Nepalankus metas iki pietų, kai gresia rūpesčiai dėl senų, netesėtų pažadų. Galite patirti stresą ir per artimą žmogų, sutuoktinį, dalykinį partnerį. Venkite konfliktų su savo pora, teisėsaugos bei teisėtvarkos atstovais. Vakarop pasijusite geriau. Jei reikia su kuo nors itin svarbiu reikalu susitarti, atidėkite tai rytojui.

Mergelė
Iki pietų gan fatališkas metas: gali tekti susitaikyti su neišvengiamais dalykais ar net atsisakyti senos svajonės. Tiesa, pavakarę, ypač antrąją dienos pusę, vėl puiku.

Svarstyklės
Iki pietų venkite kalbų apie ateities planus, ypač susijusius su profesine veikla ar santuoka. Nepasikliaukite kieno nors autoritetu, svetima nuomone, nepatikrintomis kalbomis. Vėliau palankus metas. Tiesa, jei norite rizikuoti, geriau tai atidėti rytojui, pirmajai dienos pusei.

Skorpionas
Iki pietų negeras laikas spręsti svarbias karjeros problemas. Netiks kreiptis su pasiūlymais į įtakingus asmenis. Atidėkite tai antrajai dienos pusei, bet geriau rytdienai.

Šaulys
Partneriai, net draugai gali nepateisinti jūsų pasitikėjimo – pasikliaukite vien savimi ir būkite pasiruošę netikėtam planų suirimui. Nebūkite patiklūs – iki pietų išgirsta informacija gali nepasitvirtinti.

Ožiaragis
Šiandien negali viskas klostytis taip, kaip reikia, tad nesinervinkite. Verta daugiau ilsėtis ir likti namuose, jei tik aplinkybės tai leidžia. Svarbesnius reikalus tvarkykite po pietų, o dar geriau tai atidėti rytdienai, antrajai dienos pusei.

Vandenis
Nieko neprašykite, nereikalaukite, būkite kuklesni, atsargesni. Neprisiimkite rimtų įsipareigojimų iki pietų – liežuvis bus jūsų priešas. Venkite rizikingai vairuoti automobilį. Na, o vakarop aplinkybės ims keistis jūsų naudai.

Žuvys
Kiek pavojinga tikėti sėkme ar kieno nors gerais norais. Bent jau pirmąją dienos pusę darbe gali atsirasti naujų keblumų ir, ko gero, jie bus susiję su ankstesnėmis jūsų klaidomis, neįvykdytais įsipareigojimais, neapgalvotais pažadais. Vis dėlto vakare galima laukti ir malonių dalykų.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt