Muzikantai

Pradžia

Kinijos armijos laikraštis užsipuolė JAV programą PRISM

16/06/2013

Taip pat skaitykite

Didžiausioje CŽV lėktuvų skrydžių duomenų bazėje – ir Lietuva Popiežius ragina plėsti dialogą su islamu ir tiesia alyvos šakelę Kinijai Maskvos valdžiai naktį jėga varant žmogaus teisių gynėjus iš jų biuro, keli buvo sužeisti, bet policija teigia nesikišusi Dienos horoskopas

Pekinas, birželio 16 d. (AFP-BNS). Kinijos oficialusis armijos laikraštis JAV sekimo internete programą, kurią atskleidė buvęs šnipas Edwardas Snowdenas (Edvardas Snoudenas), sekmadienį pavadino "bauginančia" ir apkaltino JAV esant "recidyviste", kai kalbama apie interneto stebėjimą.

Liaudies išvadavimo armijos dienraštis "Jiefangjun Bao" užsipuolė JAV dėl užuominų, kad kitų šalių piliečių šnipinėjimas yra pateisinamas, ir nurodė, kad stebėjimo programa PRISM tikriausiai buvo naudojama renkant daugybę duomenų, nesusijusių su operacijomis prieš terorizmą.

Tai vienos pikčiausių pastabų Kinijos valstybinėje žiniasklaidoje apie šią programą. Pekinas oficialiai komentuoti PRISM atsisakė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS