Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

19/07/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Geriau atsakingų darbų nesiimti, o jei teks ką nors atlikti, būkite atidesni kokybei. Venkite išsisukinėti, nemeluokite – yla iš maišo greitai išlįs, tai pakenks jūsų reputacijai ir karjerai.

Tauras
Ši diena gera bendrauti su jūsų sielai artimais žmonėmis. Reikalus tvarkykite nepersistengdami, o jei kas nors neišeis, atidėkite.

Dvyniai
Vargu ar kitiems rūpės jūsų bėdos, tad mažiau skųskitės. Beje, tie, kuriems išties rūpite, be žodžių supras jūsų neišsakytus norus, skundus. Būkite atidesni prie vairo. Pasisaugokite melagių ir vagių.

Vėžys
Keista diena: atrodys, kad viską galite, bet iš tiesų ne kažin ką nuveiksite. Tad šiandien geriau problemas spręsti teoriškai.

Liūtas
Nebloga diena – mokėsite suderinti racionalųjį pradą su intuityviuoju, tad galite imtis darbų, kuriems reikia subtilumo, konfidencialumo. Nepatartina priimti atsakingų finansinių sprendimų, investuoti.

Mergelė
Draugų dėmesys gydys, o naujos pažintys bus apgaulingos. Tad įsiklausykite į senų draugų nuomonę ir venkite naujų pažinčių.

Svarstyklės
Nepalanku tvarkyti dalykinius reikalus, bet pakaks išradingumo sprendžiant šeimos problemas. Būkite atidūs sutuoktinio žodžiams.

Skorpionas
Galite suvokti svarbias tiesas, kodėl esate laimingi ar nelaimingi, mylite ar nemylite, tiesa, tuo nereikia dalytis su kitais. Saugokitės sukčių, vagišių.

Šaulys
Daug neplanuokite atlikti – visko tikrai nespėsite. Jums stigs atidumo, susikaupimo, nuoseklumo. Tiesa, gerai eisis kūrybinis darbas. Palanku ieškoti sunkiai prieinamos profesinės informacijos.

Ožiaragis
Darbe neskubėkite, likite atidūs. Būkite tolerantiškesni išgirstai kritikai, partnerių nuomonei.

Vandenis
Mažiau nervinkitės. Neskubinkite įvykių: vargu ar pavyks greitai išspręsti svarbų klausimą. Būkite apdairesni su pinigais.

Žuvys
Pavojingas laikas, nes situacija atrodys geresnė, nei yra iš tiesų. Kita vertus, būsite linkę įtarinėti ten, kur viskas gerai. Taupykite jėgas ir laiką. Būkite atidesni vaikų kalboms – jie gali pasakyti ne visą teisybę.

 

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt