Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

21/06/2013

Taip pat skaitykite

Kinų horoskopas: Drakonas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Jūsų išradingumas stebins kitus. Galite iškrėsti kažką jums nebūdinga. Tai nebūtinai išeis į gera. Galite sulaukti įtarimų dėl manipuliavimo, mėginimo papirkti ar suvedžioti. Kokie bebūtumėte apsukrūs, patys galite įkliūti į pavojingas žabangas.

Tauras
Nusimato daug santykių aiškinimosi, pokalbių, ginčų tiek darbe, tiek už jo ribų. Stenkitės neperžengti etiško bendravimo rėmų. Galbūt pavyks išsiaiškinti tai, kas abipusiai slėgė ar buvo nutylima. Tačiau didesnė yra susipriešinimo tikimybė.

Dvyniai
Šiandien per kraštus veršis jūsų nepasitenkinimas viršesniais už jus, nepakęsite nurodymų. Liaukitės visur ieškoję kaltų. Nebegalvokite apie senas moralines ar fizines sąskaitas ir neprovokuokite agresijos, piktų ginčų.

Vėžys
Labai pažeidžiami bus asmeniniai santykiai ir finansinė sritis. Būkite atidesni su svetimomis vertybėmis, dokumentais, jų nesugadinkite. Turbūt teks aiškintis dėl per didelių įsiskolinimų arba grąžinti skolą - išsisukinėti būtų pavojinga.

Liūtas
Šiandien galite gauti nekokių žinių iš giminaičių, kolegų. Galbūt įstrigs kažkokie dalykiniai reikalai su užsieniu, kils bankroto grėsmė. Nekokia diena laikyti egzaminą, bylinėtis, turėti reikalų su darbdaviais, pareigūnais.

Mergelė
Regis, jums nesiseks laikytis darbotvarkės, nes atsiras trukdymų, rūpesčių, kitokių pavedimų. Pagrindinė sėkmės sąlyga - darnus bendradarbiavimas. Tačiau kaip tik jo ir stigs - kiekvienas temps į savo pusę ir kaltins kitus dėl nesėkmių.

Svarstyklės
Šiandien stenkitės pareigingai dirbti, venkite aferų. Pravartu pasisaugoti provokacijų. Nekokia diena meilės pasimatymui - gresia prievarta. Pavojai tykos ir jūsų vaikų, mylimo žmogaus.

Skorpionas
Stigs noro dirbti, bendrauti, jausite nuovargį ir įtampą. Gali būti, kad kažkokia žinia aukštyn kojomis apvers jūsų ankstesnį požiūrį ar planą. Gali nukentėti jūsų savimeilė, jei dalyvausite darbo pokalbyje, diskusijose. Saugokite sveikatą.

Šaulys
Galimi trikdžiai versle, darbe. Nekokia diena aiškintis santykius su kolegomis ar partneriais - greičiau juos sugadinsite nei pataisysite. Dirbdami siekite kokybės, nesielkite neatsakingai. Venkite konfrontacijos su pareigūnais, darbdaviu.

Ožiaragis
Jei jaučiatės svarbūs, įtakingi, nepiktnaudžiaukite savo padėtimi, ryšiais. Labai lengva susikompromituoti, prarasti autoritetą ir netgi susikurtą gerovę. Galimi rimti keblumai, susiję su bendrais finansais, draudimu, muitais, mokesčiais ar pan.

Vandenis
Dėl nervinės įtampos ar tyčinės dezinformacijos galite nepastebėti svarbių dalykų, tam tikrų nuorodų, pakeitimų ar ženklų ir padaryti klaidą. Įmanomas šmeižtas, mėginimai jus išstumti iš užimamų pozicijų, pakenkti reputacijai. Visur būkite atidūs.

Žuvys
Šiandien nelaukite draugiškumo ir supratimo - visi rūpinsis tik savo reikalais. Kategoriškumu, grubumu galite kažką sugadinti, o stiprus noras rizikuoti gali stipriai pakenkti ir jums, ir kitiems. Venkite ginčų su pareigūnais, valdžia.

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt