Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

29/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Puiki diena, kai pasiseka apgalvotos avantiūros, kai pagaliau išjuda beviltiškas reikalas, kai sprendžiasi įsisenėjusios problemos! Jums seksis! 

Tauras
Kad nereikėtų nervintis, nesiimkite daug darbų ir juos atlikite neskubėdami. Pasistenkite kantriai išklausyti artimųjų ir kolegų pastabas dėl atlikto darbo kokybės. Pasaugokite sveikatą.

Dvyniai
Geras laikas partneriškiems susitarimams. Labiau atsižvelkite į sutuoktinio reikalavimus. Pats laikas atitaisyti savo klaidas – būkite nuoširdūs.

Vėžys
Tai finansinių problemų sprendimo (rasite tinkamiausią išeitį) ir skolų grąžinimo metas: sąžinė primins, kam ir ką esate skolingi. Tačiau šiandien svarbiausia ką nors gera nuveikti šeimai. Šiuo metu būsite impulsyvesni, galite užsiplieksti dėl niekų.

Liūtas
Palanki, sėkminga diena, kai apima azartas ir norisi vis daugiau... Norėkite, nes šiandien būsite teisūs – dabar puikiai nutuokiate, kuria linkme judėti, ką daryti, kad laimėtumėte savo didžiąją kovą!

Mergelė
Nebloga proga kreiptis į vyresnius asmenis, tiesa, duoti pažadai nebus greitai išpildyti. Per darbus neužmirškite savo artimųjų.

Svarstyklės
Gerų permainų metas: jus parems draugai, įtakingi asmenys. Tai džiugių susitiktų, malonių staigmenų laikas, kai reikia daugiau bendrauti ir būtinai aplankyti bičiulius.

Skorpionas
Nieko rimta neveikite, nieko nespręskite – atidėkite tai ketvirtadieniui. Šiandien galite pernelyg jaudintis net dėl menkos klaidos, nesėkmės ar išgirstos kritinės pastabos, šiurkštesnio žodžio. Kad ir kas nutiktų, nepamirškite, kad už debesų slepiasi saulė.

Šaulys
Būsite energingi, bet ir gana impulsyvūs, tad svarbu neskubėti daryti išvadų. Tai pergalės ir lyderystės metas, kai galite ilgam įsitvirtinti perspektyviose pozicijose. Beje, labiau pamąstykite apie įspūdį, kurį paliekate žmonėms – į jus bus kreipiama daug dėmesio.

Ožiaragis
Viskas šiandien tik į gera – tai naudos ir sėkmės metas. Tiesa, būkite pasiruošę be išskaičiavimo padėti prašančiajam. 

Vandenis
Neatsisakykite padėti draugams – tai ir jums padės pasiekti naujų laimėjimų. Svarbiam pokalbiui su mylimu žmogumi geras vakaras.

Žuvys
Galima imtis atsakingų dalykinių reikalų, nes puikiai jausite ateities perspektyvas. Vis dėlto šiandien reikia taupyti jėgas darbe – dabar turi būti svarbiau namai, šeima. Atidžiau pasidomėkite artimųjų poreikiais, pasigilinkite į jų jausmus. Aplankykite tėvus, susitikite su vaikystės draugais.

Vytautus.com