Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

13/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Į "EuroPlius" skaitytojų klausimus atsako psichoanalitikė - tarologė Gerda Red Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Antrą dienos pusę pasijusite geriau. Problemos ims spręstis, jei neskubinsite įvykių. Priešingu atveju galite tik pabloginti situaciją. Nepatartina tikėti paskalomis apie mylimą žmogų.

Tauras
Nespręskite finansinių problemų, o jei teks apsispręsti, sutikite su tuo, ką siūlo. Šiandien reikia labai apdairiai tvarkyti darbo reikalus. Verta tikrintis sveikatą.

Dvyniai
Labiau įsiklausykite, ką sako antroji pusė ir dalykiniai partneriai. Nemanykite, kad tik jūs galite būti teisūs. Būsite linkę dažniau apsirikti vertindami išgirstą informaciją, priimdami darbo sprendimus, tad geriau nesiimti rizikingų ir atsakingų darbų.

Vėžys
Nepasiduokite azartui džiaugdamiesi, mylėdami, pykdami ar nekęsdami – jums svarbu neprarasti saiko. Taupykite ne tik savo finansinius išteklius, bet ir dvasios jėgas.

Liūtas
Nesistenkite labai plėsti savo veiklos, darbų apimties, nesiblaškykite kitose srityse – tvirtinkite užimamas pozicijas. Mokėkite įvertinti gautus draugų ar vadovų patarimus, pasiūlymus.

Mergelė
Nepalankus laikas ieškoti rėmėjų, pagalbininko, taip pat įkalbinėti aukštą asmenį jus palaikyti. Šiuo metu derėtų susitaikyti su neišvengiamais dalykais.

Svarstyklės
Viskas, kas šiuo metu vyks, – tik į naudą. Nepraraskite savitvardos ir optimizmo, jūsų svajonės pildysis.

Skorpionas
Jeigu atsipalaiduosite ir pasikliausite savieiga, laimėsite. Svarbius reikalus vertėtų tvarkyti per trečią asmenį arba tarpininką. Galite įgyti slaptą įtakingo asmens paramą.

Šaulys
Tai, kas nauja, dabar itin magės, tačiau ne laikas eksperimentuoti, imtis to, ko nežinote, ir veržtis į pirmąsias vietas. Tai sunkus laikas norintiems nugalėti. Geriau būtų, jei jūsų pergalė būtų susijusi su jūsų sąjungininkais, bet ne su jumis asmeniškai.

Ožiaragis
Būtinas atidumas, ypač tvarkant finansinius reikalus. Skaičiuokite pinigus, bet likite dosnūs. Tai, ką šiandien atiduodate kitiems, ką padarysite dėl kitų, apvaizda sugrąžins kaip apsaugą nuo nelaimių.

Vandenis
Atsipalaiduokite, pamirškite buvusius nesklandumus – reikalai pamažu ims krypti jums palankesne linkme. Tai neblogas metas tvarkyti įvairius reikalus. Atidžiai išklausykite gautus patarimus: jie padės jums išspręsti opias problemas.

Žuvys
Mokėkite pasinaudoti palankiomis progomis – nuo jūsų nedaug kas priklausys. Pagalba gali ateiti per artimuosius, senus šeimos draugus.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt