Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

18/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Šiandien galite sulaukti priešingų rezultatų nei tikėjotės. Galimas dalykas, kad neteisingai įvertinsite jėgų santykį. Būkite išmintingi – nedidelis pralaimėjimas, tam tikra nuolaida dabar gali lemti pergalę ateityje.

Tauras
Labai svarbu kantrybė, savikontrolė. Skuboti sprendimai pavojingi – dabar neįžvelgsite, kur slepiasi apgaulė, pralaimėjimas. Nieko nauja nesiimkite.

Dvyniai
Nepalanku tvarkyti finansinių reikalų, pirkti vertingų daiktų, investuoti pinigų. Tai konfliktinis laikas: nė nepastebėsite, kaip susinervinę įžeisite antrąją pusę.

Vėžys
Netinkamas laikas tvarkyti dokumentus, tartis su dalykiniais partneriais, derėtis. Netinka spręsti skubių problemų. Vairuodami su niekuo nesiginčykite, nesipykite. Svarbius susitikimus atidėkite rytdienai.

Liūtas
Stabtelėkite – viskas bus gerai, bet dabar reikia šiek tiek palaukti. Tirkite situaciją ir venkite atvirai demonstruoti savo poziciją. Svarbu nesivelti į ginčus su artimaisiais – jūsų išmintingų patarimų šiandien niekas neįvertins (ne tik namie, bet ir darbe).

Mergelė
Sėkmė šalia jūsų, bet vienas neatsargus žingsnis ir galite atsidurti ten, nuo ko pradėjote. Ne laikas rizikuoti.

Svarstyklės
Neskubėkite dirbdami – tikėtinos traumos, brokas. Dažniau būsite neteisūs, tad geriau įsiklausykite į kolegų, partnerių pastabas. Būkite atidesni maisto kokybei.

Skorpionas
Kompromisai reikalingi, priešingu atveju neišvengsite konfliktų. Galimi nesutarimai dėl neišspręstų meilės problemų su sutuoktiniu. Atsargiau vairuokite.

Šaulys
Nemalonus laikas: nepraraskite savitvardos. Nepasiduokite provokacijoms, ypač jos tikėtinos darbe, kelyje, valdiškose įstaigose. Nesiginčykite su biurokratais, keleiviais viešajame transporte.

Ožiaragis
Nors reikalai pajudėjo iš mirties taško ir krypsta jūsų naudai, ši diena nėra palanki. Nebūkite patiklūs, neskubėkite įsipareigoti net gavę neva naudingų pasiūlymų. Svarbesnius susitikimus patartina atidėti rytdienai.

Vandenis
Įsiklausykite į savo vidinį balsą – darykite tai, ką sako jūsų vidus, o ne įrodinėja aplinkiniai. Ginčų venkite, paisykite tik savo principų.

Žuvys
Prievarta nieko gero neduos. Jei jus vers ką nors daryti – atsisakykite, bet ir patys iš kitų mažiau reikalaukite. Nepamirškite, kad konfliktai tik pablogins reikalą. Vakarą skirkite bičiuliams.

Vytautus.com