Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

17/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Gyvatė

Avinas
Šiandien visus reikalus tvarkykite nelaukdami vakaro, nes dieną bus žymiai daugiau energijos bei jums nestigs charizmos. Meno srityje galimas ypatingas įkvėpimas. Vakare jau norėsis tik ramybės, atsiribojimo.

Tauras
Tikriausiai neblogai seksis meninė, socialinė veikla, tačiau gali būti, kad dėl menko nepasisekimo nuvertinsite save ar situaciją ir per greitai nuleisite rankas. Labiau pasitikėkite savimi.

Dvyniai
Šiandieną gali būti padarytas vienas svarbus sprendimas, galbūt susijęs su verslo arba meilės partneryste. Tik venkite dviprasmybių, neprovokuokite pavydo.

Vėžys
Diena bus gana rami ir produktyvi. Seksis susitarti dėl verslo ar turtinių sandorių, suderinti nuomones. Vakare tikėtinas pokalbis su giminaičiu arba konfliktas su kaimynu. Neprisidarykite žalos.

Liūtas
Šiandien iki vakaro palanku megzti kontaktus, keistis informacija, teikti interviu, reklamuotis, užsiimti logistika, ryšiais ir pan. Vakare jums jau stigs kantrybės ir takto. Gerai, jei niekas nedrums ramybės ir galėsite pavakaroti su šeima.

Mergelė
Nestokosite protingų idėjų ir kūrybinio įkvėpimo, tačiau tik vakare atsiras energijos įdomesnei saviraiškai, meilės pasimatymams. Dieną teks daug laiko skirti šeimos reikalams, įprastinei veiklai.

Svarstyklės
Jeigu rimtai stengsitės, neblogai seksis visi suplanuoti darbai. Pravartu tartis dėl dalykinių užsakymų, sutarčių. Regis, noriai flirtuosite ir mokėsite pastebėti aplinkoje bei žmonėse tai, kas yra gera, šviesu. Galite sulaukti pripažinimo.

Skorpionas
Darbinga ir konkurencinga bus ši diena. Sulauksite dėmesio, pagarbos net iš tų asmenų, kurie žiūri į jus kaip į nepakenčiamus varžovus. Arba jie jums trukdys, kenks, tačiau kartu parodys, kad esate ne iš kelmo spirti.

Šaulys
Būsite psichologiškai įžvalgūs, seksis susivokti kitų jausmuose ir jais manipuliuoti. Darysite stiprų įspūdį kitiems. Nesunkiai sudominsite tą, prie kurio linksta jūsų protas ar širdis. Ekonomiškiau ir apdairiau tvarkykite savo biudžetą.

Ožiaragis
Šiandieną jums gali itin rūpėti su finansais, verslu susiję klausimai. Tikėtini kontaktai su įtakingais žmonėmis. Galbūt išgirsite raginimų diegti modernias naujoves, pasimokyti iš užsieniečių, pasikonsultuoti su specialistais.

Vandenis
Nesiliausite galvoti apie darbą, politiką. Reikalai klostysis prieštaringai, tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gera - drąsa ir valia jums padės. Galbūt gausite pasiūlymą įsitraukti į daugiau garbės žadančią veiklą, leistis į kelionę ar pan.

Žuvys
Tikėtina, kad užmegsite naudingą bendradarbiavimą arba sulauksite rėmėjų, suinteresuotų asmenų dėmesio. Su pastarųjų pagalba galėsite sėkmingai išspręsti kai kuriuos dalykinius klausimus.

Vytautus.com