Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

24/05/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Reikėtų susitelkti, pamiršti besikaupiantį nuovargį ir sutvarkyti uždelstą reikalą. Tinkamas laikas svarbiam pokalbiui su vadovu dėl jūsų karjeros perspektyvų. Gautus pasiūlymus derėtų priimti. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.

Tauras
Mokykitės iš draugų klaidų, paklausykite jų patarimų. Gera proga kviesti bičiulius ar giminaičius į talką arba per juos ieškoti protekcijos.

Dvyniai
Nieko nauja nepradėkite. Darykite tik tai, kas savaime išeina ar buvo parengta anksčiau. Nesukite galvos dėl esamų keblumų – jums reikia išlaukti.

Vėžys
Gera diena ryžtingai tvarkyti reikalus – pavyks paskubinti įvykių eigą. Nebijokite rizikuoti – jums pasiseks. Tiesa, vakare niekur neskubėkite ir nerizikuokite: išaugs konfliktų tikimybė.

Liūtas
Tinkamas laikas ilgalaikiams sandoriams, palanku pasirašyti turto dokumentus. Gera proga taikytis su priešais. Būkite atidesni sutuoktiniui, raskite progą įteikti dovanėlę.

Mergelė
Geri susitikimai, naudingi pokalbiai, vertingi patarimai – mokėkite jais pasinaudoti, net jei ambicijos lieptų nekreipti į tai dėmesio. Būkite atidūs net atsitiktinei nuogirdai, tiesa, išgirstai ne vakare.

Svarstyklės
Stenkitės dažniau nusileisti, ypač artimiesiems, o jums svarbius reikalus atidėti. Tiktų iš esmės tvarkyti namus, juos valyti energetiškai. Palanku ką nors vertinga nupirkti namams.

Skorpionas
Nors ši diena kur kas palankesnė nei vakarykštė, be reikalo venkite rizikuoti. Verta užsiimti savo vaikų reikalais. Pamąstykite, kuo galite pagelbėti mylimam asmeniui.

Šaulys
Geras laikas sunkiems darbams nudirbti – negailėkite jėgų. Verta tikrintis ir stiprinti sveikatą. Ji bus dar geresnė, jei mokėsite nekreipti dėmesio į artimųjų trūkumus ir problemas darbe. Nieko neatidėkite rytdienai.

Ožiaragis
Stigs jėgų, tad daugiau ilsėkitės. Ką galite, perleiskite nuveikti porininkui ar sutuoktiniui. Ieškokite sąjungininkų, atgaivinkite senus bendradarbiavimo ryšius. Neatidėkite nieko svarbaus rytdienai.

Vandenis
Tiktų tvarkyti reikalus, susijusius su mokesčiais, alimentais, draudimu, paveldėjimu. Negeras laikas pavyduliauti, priekaištauti mylimam asmeniui. Ugdykite kantrybę: pagerėjimas ne už kalnų.

Žuvys
Naudingas metas, jei gimėte ne pirmomis ženklo dienomis – sprendžiasi senos problemos. Jūsų autoritetas auga.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt