Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

24/06/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Arklys

Avinas
Vargu ar sugebėsite tinkamai įvertinti situaciją – optimizmas gali suklaidinti ir pakenkti. Nepasiduokite avantiūrizmui. Pavojai laukia kelyje. Saugokitės vagių ir melagių. Nesipykit su savo vaikais.

Tauras
Daug kvailų ir nereikalingų dalykų gali tekti nuveikti namie ir darbe. Daugiau kantrybės: nesipiktinkite, niekam nieko neaiškinkite. Būkite atidūs, jei teks imtis atsakingo darbo, – galite padaryti lemtingų klaidų.

Dvyniai
Nesivelkite į ginčus su mylimu žmogumi, antrąja puse, taip pat neaptarinėkite neištikimybės ir šeimos biudžeto. Būkite apdairesni su dalykiniais partneriais, nerizikuokite tvarkydami finansinius reikalus.

Vėžys
Likite sąmoningi bet kokioje situacijoje. Emocijos gali užvaldyti ir priversti žengti kvailą žingsnį. Venkite svaigalų ir girtų žmonių. Itin būkite apdairūs vairuodami. Nereikėtų pažeidinėti kelių eismo taisyklių.

Liūtas
Tai iliuzijų metas, kai galima rimtai apsigauti ne tik finansiniuose dalykuose, bet ir jausmų srityje. Būkite itin atsargūs su užsienio partneriais – jie gali apgauti, išduoti. Negeras laikas ginčytis su sutuoktiniu.

Mergelė
Iš jūsų gali būti daug pareikalauta – tai kritinė diena. Maža klaida bendraujant su vadovybe gali turėti ilgalaikių neigiamų pasekmių.

Svarstyklės
Pasistenkite atsiriboti, likti nepriklausomi nuo svetimos įtakos. Nepasikliaukite draugų nuomone ir nesikreipkite su prašymais į įtakingus bičiulius, užsieniečius – tik pabloginsite reikalą.

Skorpionas
Būtų protinga atsisakyti bendravimo, ilgiau pabūti vieniems – taip išvengsite nereikalingų pagundų, klaidingo apsisprendimo. Nepasiduokite provokacijoms, venkite savo vadovo: galite patekti į nemalonę.

Šaulys
Nepasikliaukite pirmu įspūdžiu: jokių neapgalvotų ir skubių veiksmų. Nereikėtų pasitikėti ir draugų pažadais, jų nuomone – jūsų pavojaus jausmas gali snausti. Pasaugokite mobiliuosius telefonus.

Ožiaragis
Reikėtų saugotis norinčių jus nupirkti. Nukentėti galite ir tvarkydami finansinius reikalus.

Vandenis
Likite santūrūs: saiko jausmas bendraujant, vertinant situaciją padės jums ir aplinkiniams blaiviau pažvelgti į situaciją ir neapsirikti. Tai nelemtų sutapimų, kvailų atsitiktinumų diena, kai nereikia skolinti pinigų, daiktų, pasirašyti svarbių dokumentų.

Žuvys
Bus sunku išlikti santūriems – kvailos mintys, blogi prisiminimai, nuoskaudos neleis jums būti objektyviems. Galimi apmaudūs nesusipratimai su vadovu, tėvais, mylimu asmeniu.

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt