Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

14/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Geriausia būtų tęsti kasdienius darbus, nesiveliant į nervus gadinančias diskusijas, bei tvarkyti namus, daryti kosmetinį remontą. Galite susikompromituoti dėl reikalų, susijusių su nuosavybe, su teise į ją ir pan. Nesukčiaukite, nemeluokite.

Tauras
Būsite nepatenkinti savimi, jei jums trūksta ugnelės, kūrybingumo, o gal net avantiūrizmo, kuris, jūsų manymu, šiuo metu jums praverstų. Venkite lengvabūdiškų kalbų ir veiksmų, pavojingų žaidimų.

Dvyniai
Šiandien teks tempti darbų jungą ir nerimauti dėl dalykinių problemų. Toli gražu ne visais iš tų, kurie jums maloniai šypsosi, galite pasitikėti. Teisingai pildykite dokumentus, ypač jei jie susiję su materialine atsakomybe, turtu, pajamomis.

Vėžys
Šiandien būsite dirglūs, pretenzingi. Jums atrodys, kad aplink knibždėte knibžda priešų. Galbūt nenumatytos permainos žeis jūsų interesus, trikdys planus. Gali nustebinti partneriai - gal vienas jų pereis į priešingą stovyklą, reikš nepritarimą.

Liūtas
Šiandien kalbos suksis apie investicijas, paveldėjimą, nuosavybės dokumentus, paskolas, draudimą. Šiuos reikalus tvarkyti bus nelengva dėl įvairių keblumų, bet vis dėlto daug kas turėtų pavykti.

Mergelė
Šiandien kiek įmanoma stenkitės išvengti nesusipratimų, interesų susikirtimų. Viltys, susijusios su darbu, verslu, planuotomis pajamomis, vargu ar pasiteisins. Ne tiek supratimo, kiek priekaištų sulauksite iš artimų žmonių, kolegų.

Svarstyklės
Šiandien darbuositės be didelio ūpo. Jus nervins raginimai paskubėti, kažką daryti kitaip, nei esate įpratę. Regis, būsite linkę trauktis į šešėlį priimant sprendimus. Gali kilti noras mesti įpusėtą darbą, atsisakyti reikšmingo sumanymo.

Skorpionas
Dėl ko nors konkretaus susitarti, susiderėti šiandien seksis sunkiai. Geriausia būtų ramiai tęsti įprastinius darbus. Lengva susipykti net su tais, kurie priklauso tai pačiai kompanijai ar interesų grupei.

Šaulys
Šiandien jums gali kilti noras nuo visų atsiriboti, pasislėpti. Tikriausiai nerimausite dėl galimų nesėkmių darbe, moksle. Stenkitės nepasiduoti baimėms, venkite skubotų iniciatyvų, slaptų avantiūrų. Saugokitės aferistų.

Ožiaragis
Nors turite pagrįstų ambicijų, bus nelengva jas realizuoti. Stengdamiesi pasirodyti pranašesni už kitus, galite padaryti klaidų, įsivelti į nemalonius konfliktus ar tiesiog pasirodyti juokingi. Verčiau remkitės protu, o ne emocijomis.

Vandenis
Įvairiaspalvė diena. Galimas nusivylimas kai kuriais santykiais, pažadais ar neapgalvotais pirkiniais, nepigiai kainavusiomis paslaugomis. Neužglaistytos skolos, profesinės klaidos gali išprovokuoti nemalonumus, sutarties nutraukimą.

Žuvys
Gali nepavykti, nutrūkti arba išvarginti kelionė, reikalai, susiję su mokslu, žiniasklaida, šeima, vaikais. Pavojinga įsivelti į avantiūras, įklimpti į klastą ar melą. Tačiau diena bus gana sėkminga, jeigu einate teisingu keliu ir esate objektyvūs.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt