Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

27/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Meilės metas. Tačiau tam palankus tik vakaras, kai tiktų įsimylėti (ar atgaivinti seną meilės ryšį) ar skirti meilės pasimatymą. Dieną pasisaugokite apgaulių per įtakingus, aukštus asmenis.

Tauras
Gilinkitės į savo jausmus ir poreikius – kas ką valdo: jūs savo emocijas ir norus ar atvirkščiai? Beje, ar jie tikri? Tikėtini nesklandumai tvarkant reikalus ar važiuojant automobiliu. Nieko atsakingo nesiimkite.

Dvyniai
Nesiimkite iniciatyvos nei darbe, nei namuose – dėl to galite nukentėti. Stenkitės jei ne prisiderinti, tai bent jau nesukelti ginčų. Saugokite sveikatą ir sveikus santykius su sutuoktiniu ir aplinkiniais.

Vėžys
Nebūkite irzlūs, nepatenkinti – neapykanta irgi vienija, o šiandien su kuo nors susieti savo likimą nepatartina. Būkite itin apdairūs plėtodami savo veiklą, ypač jei ji susijusi su pinigais, dokumentais, užsieniečiais.

Liūtas
Nedėkite didelių vilčių į reikalus, jei jie susiję su užsieniečiais ar kelione. Jei jau turite keblumų, atidėkite savo problemą: jau rytoj ji gali netikėtai išsispręsti.

Mergelė
Neatskleiskite savo tikslų bei siekių. Negeras laikas kreiptis ir į savo viršininką ar partnerius su pasiūlymais, prašymais, taip pat netiks susitikti su būsimuoju darbdaviu.

Svarstyklės
Netinkamas laikas ką nors keisti, kurti ateities planus (ypač susijusius su pinigais, meile, nauja veikla, gyvenamąja vieta) ar apie juos kam nors pasakoti, dalintis savo svajonėmis, sumanymais. Būkite atsargesni bendraudami, neužmegzkite naujų pažinčių.

Skorpionas
Greičiau pavargsite, nuliūsite, tad dažniau ilsėkitės ir nevarginkite savęs neprivalomais darbais ir nereikalingu bendravimu. Daugiau miegokite, ilgiau pasivaikščiokite gryname ore.

Šaulys
Pasisaugokite konfliktų, venkite nervintis (įpykę galite pasielgti sau nenaudingai). Tik laimėsite, jei atidėsite svarbaus sprendimo priėmimą, nesvarbu, ar jis susijęs su jūsų darbu, ar su pinigais, ar su meile.

Ožiaragis
Apgaulingas laikas. Nors jus gerbia ir palaiko aplinkiniai, kolegos, įtakingi asmenys, nereikėtų tikėtis naudos iš šiandien gautų patarimų ar pasiūlymų.

Vandenis
Būkite atsargesni ką nors teigdami, vertindami: šiandien geriausia patylėti. Atidžiau elkitės su dokumentais, apdairiau vairuokite. Tikrinkite gaunamą informaciją – neskubėkite ja tikėti ir pasinaudoti, juolab jos skleisti.

Žuvys
Nepasiduokite kitų nuomonei ir vadovavimui – darykite tik taip, kaip jaučiate esant reikalinga. Draugų įtaka irgi gali pakenkti. Jei jau reikia gero draugo patarimo, pasikvieskite jį rytoj į namus ir atvirai pasišnekėkite. Šiandien nepatartina nieko priiminėti savo namuose, nebent vėlai vakare.

Vytautus.com