Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

27/01/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Gali kilti rūpesčių dėl nuosavybės arba dėl komercinių susitarimų. Arba tiesiog reikės apsispręsti, kaip elgtis su pinigais: pasiduoti norui išlaidauti, ar susiimti ir pradėti taupymo programą. Staigmeną gali pateikti meilės objektas.

Tauras
Intensyviai bendraudami šiandien galite rasti atsakymus į slegiančius klausimus. Kažkuo gali pasitarnauti informacija, išgirsta kaip grasinimas ar paskalos. Namų ūkio ir šeimos situacija pareikalaus nemažų išlaidų.

Dvyniai
Bet kokie nukrypimai nuo įprasto šiandien kels įtampą. Įmanomas kompromituojamas nutikimas. Būkite atidūs - galbūt tuomet pavyks išvengti paspęstų pinklių. Geriausiai seksis tvarkyti šeiminius, buitinius reikalus.

Vėžys
Tikriausiai rūpės naudingos pažintys, sportas, žaidimai, pobūviai. Padidės jūsų populiarumas tarp priešingos lyties. Galite būti intensyviai viliojami į naujos meilės pinkles. Dėl esminių dalykų apsispręsti reikėtų ne iškart, o viską pasvėrus.

Liūtas
Diena žada pokalbių dalykinėmis ir finansinėmis temomis. Galite išgirsti aktualią žinią, susijusią su darbo paieškomis ar sveikatos situacija. Galbūt reikės prisiimti atsakomybę, susitaikyti su didesniu darbo krūviu ar pan.

Mergelė
Šiandien jums gali tekti vykdyti ne itin malonias pareigas, aiškintis susikomplikavusius santykius. Turbūt nepakankamai realistiškai vertinsite situaciją. Nepulkite įgyvendinti kažkieno įpirštos minties, kol visko neapsvarstėte.

Svarstyklės
Mintys suksis apie neišspręstus finansinius reikalus. Galbūt pavyks išsiderėti norimas sąlygas, nuolaidas. Bet reikalai gali pakrypti ir nepageidaujama linkme. Seksualinės problemos gali tapti emocinių išgyvenimų priežastimi.

Skorpionas
Diena bus kupina dalykinių rūpesčių, juridinių klausimų. Jums reikėtų labiau gilintis į esmę, būti realistais. Kontaktuose padės humoras ir takto jausmas. Būtų geriau, kad neieškotumėte pavojingų nuotykių, nes gresia nemalonumai.

Šaulys
Diena bus kupina darbų, pareigų. Nusimato atsakingi pokalbiai su kolegomis, viršininkais, galima atestacija. Galite rimtai sudominti įtakingą asmenį. Nepatartina aiškintis meilės santykių, ypač jei jie susikomplikavę.

Ožiaragis
Ramiai apgalvokite, nuo ko pradėti svarbiausius darbus. Pasistenkite suderinti savo troškimus su galimybėmis. Jei pasinaudosite pakvietimu į renginį ar pasimatymą, sužinosite kažką reikšminga, patirsite naujų įspūdžių, pagundų.

Vandenis
Labiausiai norėsis ramybės, atsipalaidavimo. Būtų gerai, kad niekas nekvaršintų jums galvos ir netrukdytų darbuotis vienumoje arba leistų patinginiauti. Tai ypač svarbu, jei nekaip jaučiatės. Pasisaugokite gresiančių infekcijų.

Žuvys
Diena bus kupina įvykių ir kontaktų. Jeigu mėginsite sudaryti sutartis, derėtis, būkite pasirengę kantrybės išbandymams. Svarbu rasti kompromisą, tarpusavio supratimą bendraujant su tais, nuo kurių priklauso reikalo sėkmė.

 

Vytautus.com