Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Kinų horoskopas: Gyvatė

03/02/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

"EuroPlius" tęsia straipsnių ciklą apie kiekvieną kinų zodiako ženklą. Šį kartą dėmesio centre gimusieji Gyvatės metais (1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013 metai).

Šeštasis zodiako ženklas „ši“.
Gimimo laikas: tarp 9 ir 11 valandos ryto.
Spalva: Šviesiai mėlyna.
Metų laikas: Vasara, mėnuo: Gegužė.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Jautis.
Elementas: Ugnis.
Geros savybės: taktiškumas, protingumas, rimtumas, kantrumas, organizuotumas, sugebėjimas planuoti.
Neigiamos savybės: reiklumas, noras komanduoti, pavyduliavimas, tinginystė.
Tinkama profesija: aktoriaus, politiko, konsultanto. Profesijos, susijusios su magija ir ateities spėjimu.
Tinkamas partneris: Jautis, Gaidys.
Netinkamas partneris: Kiaulė.

Gyvatė užšliaužė ant medžio sausuolio. Koks Gyvatės kūnas, toks dažnai būna ir jos gyvenimas: susiraitęs ir supainiotas, dėl to sunku su ja bendrauti. Gyvatė pati dėl to kenčia. Ir nuolat siekia pagaliau atrasti žmogų, tapsiantį jos gyvenimo draugu.

Pas mus gyvatės nelabai mėgiamos, visai kitaip yra Kinijoje. Čia ji – grožio bei išminties simbolis. Nesibijoma laikyti Gyvatės namuose, manoma, jog ji atbaido ligas. Žmonės, gimusieji Gyvatės metais, laikomi tikrais išminčiais. Jie dažniausiai pasikliauja vien savo sprendimais, retai Gyvatė paiso kitų patarimų. Noras pasauliui įskiepyti giliamintiškumą, dažnai atveda į religinį fanatizmą bei filosofiją. Be to, gyvatė yra ir gražus gyvūnas, tokie yra ir žmonės, gimusieji tais metais. Išmintingoji Gyvatė ypatingai mėgsta išraiškos meną bei jausmingą meilę.

Šio ženklo žmonės gražūs, elegantiški, turintys meninį skonį. Jie intelektualai ir filosofai – mintyse nuolat ieško atsakymų į daugybę globalių klausimų. Jie nuolat organizuoti, viską planuojantys. Turi ypatingą intuicijos jausmą. Elgiasi ramiai, neparodo savo pykčio, mėgsta harmoniją ir stabilumą. Gerai prisitaiko prie aplinkos, nemalonių aplinkybių. Kai neturi tikslo, gali būti labai tingūs.

Nekenčia pralaimėti, nemėgsta skriaudų ir įžeidinėjimų. Nemėgsta klausytis kitų, tačiau mėgsta, kai kas nors prašo jų pagalbos. Nori visus žavėti – tik tuomet jaučia, kad iš tiesų egzistuoja. Šio ženklo žmonės vertina pinigus, kadangi jų gyvenimui reikia komforto, gražių daiktų, brangių drabužių, daug knygų, muzikos.

Sistemingi, veržlūs, gali daug pasiekti ne tik protu, bet ir įgimta intuicija, pirmu įspūdžiu. Nemėgsta skolinti pinigų, bet draugams gali padėti. Tačiau vėliau skolininkai gali nuo tokių draugų nukentėti.

Gyvatės ženklo moteris reikli, pavydi, mėgsta būti dėmesio centre. Pati leidžia sau daugiau nukrypti į šalį, nei savo partneriui. Japonijoje posakis „Mano mieloji, tu tikra gyvatė“ yra didžiulis komplimentas moteriai. Gyvatės ženklo vyras – malonus ir sentimentalus, turi gerą humoro jausmą.

Pavydūs ir reiklūs meilėje, neskubantys tuoktis, mėgstantys laisvus santykius, nuo kurių neretai nukenčia.

Elementai

1905.02.04 iki 1906.01.24 – Medis
1917.01.23 iki 1918.02.10 – Ugnis
1929.02.10 iki 1930.01.29 – Žemė
1941.01.27 iki 1942.02.14 – Metalas
1953.02.14 iki 1954.02.02 – Vanduo
1965.02.21 iki 1966.01.20 – Medis
1977.02.18 iki 1978.02.06 – Ugnis
1989.02.06 iki 1990.01.26 – Žemė
2011.01.24 iki 2002.02.11 – Metalas
2013.02.10 iki 2014.01.30 – Vanduo

Medžio Gyvatė
Jos išmintis pirmiausia pasitarnauja praktiškiems reikalams. Apskritai Gyvatė – besidomintis politika žmogus, besistengiantis pagerinti žmonių tarpusavio santykius. Čia jai labai padeda įvykių nuspėjimo nuojauta. Asmeniškai Gyvatė siekia prabangaus gyvenimo, užtikrinančio jai saugumą bei prieglobstį. Didžiausias trūkumas tikriausiai yra jos tuštybė. Būdama patraukli ir įdomi, dažniausiai ir patenkina savo troškimą patikti. Tarp šio tipo Gyvačių yra nemažai meno žinovų bei muziejų darbuotojų.

Ugnies Gyvatė
Viešajai nuomonei ši Gyvatė turi ypatingai stiprų poveikį. Jai visai nesunku surinkti apie save pasekėjus bei prijaučiančius; Gyvatė mėgsta būti didelių susibūrimų centre. Jai daug reiškia valdžia ir įtaka, visų pirma kaip priemonė turtams pasiekti, taip pat labai vertina brangiai kainuojanti, prabangų gyvenimo stilių, kuriam reikalingos atitinkamos priemonės. Visuomenei Gyvatė parodo tik fasadą, tikrąją savo asmenybę ji slepia, nes nepasitiki nė vienu, išskyrus artimiausius draugus. Tikriausiai mano, jog ir kiti, kaip ji pati, pasinaudos savo išmintimi bei protu pirmiausia sau siekiant naudingų tikslų.

Žemės Gyvatė
Tai yra pati žavingiausia ir draugiškiausia iš visų Gyvačių, savo įgimtą išmintį panaudojanti žmonių supratimui, besistengianti jiems būti teisinga. Savo aplinkoje ji norėtų matyti aiškius, atvirus bei harmoningus santykius. Jei gresia chaosas, Gyvatė išlaiko sugebėjimą orientuotis, švelniai, tačiau ryžtingai vėl sustato daiktus į savo vietas. Ji būna tarpininkė tarp nesutariančiųjų pusių ir padeda, kur tik gali. Jei pasitikima jos priimtu sprendimu, tai vėliau niekas negalės Gyvatės paveikti. Tada ji, pasitelkusi savo draugiškumą bei žavesį, imsis atitinkamų veiksmų.

Metalo Gyvatė
Šitos Gyvatės problema – stiprus valdžios, įtakos bei turto siekimas. Tokius tikslus dažniausiai pavyksta pasiekti dėl Gyvatės aiškaus proto bei toliaregiškumo, tačiau kyla pavojus, jog šiame kelyje ji bus vieniša, sėdės išdidi savo auksiniuose rūmuose ir pavydės aplinkiniams, jausdama, jog išsprūdo kažkoks esminis dalykas. Per vėlai Gyvatė supras, jog reikia vertinti žmogiškąjį palankumą, draugystę.

Vandens Gyvatė
Ši gyvatė labai judri ir trokštanti žinių. Jai dažnai patinka mokslininko karjera, kadangi yra protinga, turi gerą atmintį ir praktiška. Savo vietoje ši Gyvatė jaustųsi, pavyzdžiui, vadovaudama moksliniam darbui. Čia ji bendrautų su daugeliu žmonių, o profesoriaus vardas paglostytų Gyvatės savimeilę. Ji yra taip pat ir gera organizatorė, suprantanti, kaip elgtis su pinigais. Tačiau gera atmintis turi ir savų trūkumų. Atrodo, jog į įžeidimus ji iš pradžių reaguoja gana ramiai, tačiau iš tikrųjų niekas nelieka pamiršta. Netgi po keleto metų Gyvatei staiga gali šauti į galvą atkeršyti už kadaise iškentėtą nuoskaudą.

Horoskopai.lt