Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

15/01/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Šiandien pravartu imtis dalykinių reikalų, vizitų. Tvarkykite visa, kas turi būti konkretizuota, įforminta. Pasitelkite patikimus pagalbininkus. O jei liks laisvalaikio, jums nereikės toli ieškoti geros draugijos smagesniems užsiėmimams.

Tauras
Šiandien gali būti nelengva laikytis darbų grafiko ir įprastinio ritmo, nes jūsų nuotaika ir būsena bus tinkama tik atsipalaidavimui, tinginiavimui. Vis dėlto galimi rezultatai iš konfidencialios veiklos, labdaros, kūrybos, medicinos.

Dvyniai
Šiandien aktyviai bendrausite, tarsitės dėl aktualių dalykų. Šie susitarimai turės būti vykdomi, tad galvokite, ką darote. Svarbiuose santykiuose neturi likti neapibrėžtumo. Venkite lengvabūdiškų poelgių ir pažadų.

Vėžys
Aktualiausi šiandien bus finansų ir turto klausimai. Savo reikalais, visų pirma, rūpinkitės pats, nesitikėdamas valdininkų ar rėmėjų malonės. Jeigu rimtai stengsitės rasti naują pajamų šaltinį, sudaryti sandorį, galimybių atsiras.

Liūtas
Būsite smalsūs, nuovokūs, kitus stebinsite savo žiniomis. Šiandien išties turėtumėte pasikliauti savo protu, nuojauta ir jėgomis. Aplinkiniai bus gana geranoriški, bet nusiteikę padėti tik tuose reikaluose, kurie jiems nieko nekainuoja.

Mergelė
Pastangos geriau susitvarkyti buitį, įtikti artimiesiems tikrai nebus bevertės, tačiau pasistenkite racionaliai leisti pinigus. Teikite dvasinę šilumą, nuoširdžiai domėkitės artimųjų reikalais, o ne stenkitės atsipirkti daiktais, pinigais.

Svarstyklės
Ši diena gali pareikalauti kūrybiškų sprendimų bet kokioje veikloje. Ypač seksis plėtoti kūrybinius projektus, organizuoti vaikų laisvalaikį. Tikriausiai pastebėsite priešingos lyties svaidomus neabejingus žvilgsnius.

Skorpionas
Šiandieną pareigingai ir kūrybingai darbuositės, o jeigu darbai nerūpi, turbūt užsiimsite savimi, tobulinsite įvaizdį, lankysitės grožio salone. Jei gausite naujo darbo pasiūlymą, nenumokite ranka - pravartu rimtai pasidomėti.

Šaulys
Svarbi diena. Pravartu pasiraityti rankoves ir imtis tų darbų, kuriems vis pritrūkdavo parako. Trokšite pripažinimo, įvertinimo. Regis, jūsų viltys pildysis, ypač jei suinteresuotas asmuo pamatys, kad elgiatės atsakingai, noriai bendradarbiaujate.

Ožiaragis
Gilinsitės į situaciją, besiklostančią asmeniniame gyvenime, santykiuose. Pasižymėsite psichologine įžvalga. Kažkas iš artimųjų gali turėti problemų dėl skolų, mokesčių. Savo ir kitų reikalus šiandien tvarkysite gana pareigingai.

Vandenis
Pajusite poreikį keistis patys ar pakeisti aplinką. Itin parūps kelionės, kultūriniai renginiai arba su studijomis, teisėtvarka, karjera susiję klausimai. Gana gerai juos spręsite, ypač jei atsiras įtakingų pagalbininkų.

Žuvys
Metas pagalvoti apie rimtus reikalus. Planuokite savo ateitį, nepraleiskite palankios progos įsidarbinti, gauti geresnes pareigas. Kažkokią naujieną galite išgirsti iš vadovo ar kolegos. Turbūt paaiškės, kad bręsta reforma.

Vytautus.com