Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

06/01/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Arklys Dienos horoskopas

Avinas
Sąžinė primins, kam ir ką esate skolingi (ne tik materialiai). Šiandien svarbiausia ką nors gera nuveikti artimiesiems. Būsite impulsyvesni, o ryte ir piktesni – galite užsiplieksti dėl niekų.

Tauras
Nors ši diena jums palanki, venkite veltis į konfliktus ir nesistenkite kitiems patarinėti ar už svetimą žmogų laiduoti. Vakarop būsite ramesni, savaime imsite išmintingiau vertinti naujienas ir laukiančias permainas. Atsargiau eikite per gatvę, atidžiau vairuokite automobilį.

Dvyniai
Nebloga proga kreiptis į aukštus asmenis, savo vadovybę su pasiūlymais ar prašymais, susitikti svarbiu reikalu su įtakingais asmenimis, tiesa, geriau vakarop. Tik per darbus neužmirškite savo artimųjų.

Vėžys
Nieko neplanuokite, kaip savaime einasi, taip ir bus geriausia. Jus parems seni draugai. Tai džiugių susitikimų, malonių staigmenų laikas, kai reikia daugiau bendrauti.

Liūtas
Nieko rimta neveikite, nieko nespręskite – atidėkite tai rytdienai. Šiandien galite pernelyg jaudintis net dėl menkos klaidos, nesėkmės ar dėl išgirstos kritinės pastabos, šiurkštesnio žodžio, dėl to galite ne tik ūpo netekti, bet ir susirgti.

Mergelė
Būsite linkę be reikalo su kuo nors aiškintis santykius ar kaltinti aplinkinius, sutuoktinį, tuščiai įrodinėti savo tiesą. Bet jei įstengsite nusišypsoti net po patirtos nesėkmės, greitai atsigausite ir rasite išeitį. Labiau pamąstykite apie įspūdį, kurį paliekate žmonėms, – į jus bus kreipiama daug dėmesio.

Svarstyklės
Nenuliūskite, jei kas nors nepavyks, ką nors sugadinsite ar pamesite – tai padės išvengti didesnių problemų. Būkite pasiruošę be išskaičiavimo padėti prašančiajam. 

Skorpionas
Neatsisakykite padėti seniems draugams. Atsargiau vairuokite, būkite atidūs, jei teks pasirašyti dokumentus. Neklausykite apkalbų apie artimuosius.

Šaulys
Nesiimkite atsakingų dalykinių reikalų, venkite ginčytis su vadovybe ar savo tėvais. Atidžiau pasidomėkite artimųjų poreikiais, pasigilinkite į jų jausmus. Aplankykite tėvus, susitikite su vaikystės draugais.

Ožiaragis
Nebloga diena, jei nesivelsite į avantiūras ir neskubinsite įvykių. Jei esate susipykę su artimu, mylimu žmogumi, vakare puikus laikas nuoširdžiai pasišnekučiuoti, atsiprašyti. Gali atsinaujinti sena romantiška pažintis. Būkite atidesni savo vaikams.

Vandenis
Nebijokite nesklandumų: klaidos bus sunkiai išvengiamos. Nesiimkite didelio darbų kiekio, juos atlikite neskubėdami, ramiai nusiteikę. Pasistenkite kantriai išklausyti artimųjų, kolegų ir vadovo pastabas dėl atlikto darbo kokybės.

Žuvys
Labiau atsižvelkite į sutuoktinio reikalavimus. Pats laikas atitaisyti savo klaidas. Neverta įsipareigoti tvarkant dalykinius reikalus – jums bus sunku įvykdyti šios dienos pažadus.

Vytautus.com