Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

22/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Galite tikėtis partnerio paramos bei supratimo, ypač jei teks grumtis su konkurentais, kam nors oponuoti. Kita vertus, geri santykiai, netgi meilės romanas gali imti klibėti dėl skirtingų skonių, įtariamos klastos ar neištikimybės.

Tauras
Galvosūkių gali sukelti neatlikti finansiniai formalumai. Tikriausiai teks mokėti mokesčius, grąžinti skolas, finansines ataskaitas, sudaryti ar nutraukti nuomos, komercinę sutartį, parduoti ar įsigyti vertingą daiktą.

Dvyniai
Kalbos suksis apie studijas, projektus, tolimas keliones, galbūt ruošitės kur nors vykti. Nerimą kels padidėjusios išlaidos ir sumažėjusios pajamos. Regis, vidinio komforto stygių stengsitės kompensuoti išoriniais malonumais.

Vėžys
Jums norėsis stebinti aplinkinius ir kolegas savo žiniomis, įžvalgomis, sumanymais, tačiau juose gali būti per daug nekonkretumo, fantazavimų. Nepersistenkite koketuodami darbe - tai gali pasirodyti nesubtilu, netaktiška.

Liūtas
Jūsų ambicijos bus gana nekuklios. Jei dalyvausite renginiuose, turbūt aktyviai bendrausite ir stengsitės išsiskirti iš kitų, būti pastebėti. Regis, atskleisite dar nepažintus savo bruožus ir tuo ką nors suintriguosite ar suviliosite.

Mergelė
Šiandien bet kokius santykius galite sugadinti, jei nepateisinote kitų žmonių lūkesčių. Leistis į nuotykius neverta - nemalonumų bus daugiau nei malonumų. Pasinaudoję netikėta užuomina galite išspręsti aktualų reikalą.

Svarstyklės
Jaukumo, ramybės trūkumas vidiniame bei išoriniame pasaulyje gali paskatinti nesaikingai išlaidauti, ieškoti vienadienių meilės nuotykių ir pan. Tik susikaupimas, ryžtas padės įveikti kliūtis, įgyvendinti planus. Susiimkite.

Skorpionas
Nors ir kaip magės pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis, atsinaujinti, bet neišvaistykite visų turimų pinigų. Galvokite apie dalykus, kurie iš tikrųjų yra svarbūs, venkite skubotų sprendimų, rizikos. Stenkitės veikti praktiškai ir ekonomiškai.

Šaulys
Diena žada aibę kontaktų. Šiuo metu gauta informacija, žinios, netgi pokalbiai su kaimynais, artimaisiais skatins diskusijas. Tačiau ne tik linksminkitės ir diskutuokite, bet ir padirbėkite - juk susikaupė nemažai darbų.

Ožiaragis
Blaivus protas gali šiek tiek veikti jūsų nuostatas, tačiau savimeilė bei turto, komforto troškimas tikriausiai ims viršų. Galimi emociškai įtempti pokalbiai su antrąja puse, draugais. Jausitės atsakingi už savo vaikų poelgius.

Vandenis
Būtų gerai, kad pasistengtumėte įveikti išsikerojusias kliūtis, trukdančias geriau suprasti vieniems kitus su augančia karta, mylimu žmogumi. Patartina bendra pramoga, išvyka į teatrą, koncertą ar festivalį.

Žuvys
Jei su kažkuo nesutariate, ieškokite naujų bendravimo būdų, koreguokite strategiją. Pravartu daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, mitybai, higienai bei įvaizdžio kūrimui. Būkite savikritiški, taisykite savo trūkumus.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt
Dienos horoskopas