Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

13/01/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Būsite linkę rizikuoti, provokuoti. Nebūtinai ta rizika pasiteisins. Gali neatlaikyti technika, susikomplikuoti dalykiniai santykiai. Labai sau pakenksite, jei pasirodysite nepasirengę rimtai veiklai, sutarčiai. Jūsų priešai suskubs tuo pasinaudoti.

Tauras
Iš draugų ir pažįstamų sulauksite avantiūristiškų pasiūlymų. Panašu, kad jūsų piniginės turinys garuote išgaruos. Dėl materialinių nesklandumų ar pademonstruoto savanaudiškumo galite nuvilti mylimą žmogų, vaikus.

Dvyniai
Šiandien leiskite sau pabūti pasyviais stebėtojais. Santykiai kolektyve, šeimoje, partnerystėje pagerės, jei nemėginsite primesti savo nuomonės, kaprizų, jei mokėsite įsijausti į kitų padėtį. Slaptas jūsų planas gali įgyti eigą.

Vėžys
Šiandien lengva sugadinti rimtus santykius dėl trumpalaikės naudos ar aistros. Nepasikliaukite vien savo skoniu bei nuožiūra, jei planuojate kažką svarbesnio pirkti - artimųjų nuomonė gali būti priešinga jūsiškei. Siekite kompromiso.

Liūtas
Būsite lengvabūdiški, linkę išlaidauti. Galbūt susitiksite su žmogumi, kurio slapta ilgėjosi jūsų širdis. Nederėtų skubėti nutraukti senų stabilių santykių dėl slapto susižavėjimo. Labiau domėkitės, kuo užsiima jūsų vaikai.

Mergelė
Galite gauti žinią, kad iš toli ketina atvykti asmuo, su kuriuo internetu, laiškais mezgėsi romantiška intriga. Arba kad į svečius atvyksta giminaitis. Replikos, kurių išgirsite apie savo išvaizdą, figūrą, nelabai nudžiugins.

Svarstyklės
Galite pasijusti nesaugūs, neįvertinti. Tam įtakos turės prieštaringa dalykinė situacija arba meilės santykių peripetijos. Geriausiai jausitės namuose tarp artimiausių žmonių. Namų ruoša, kulinarija padės atsipalaiduoti.

Skorpionas
Regis, šiandien jūs kitomis akimis pažvelgsite į asmeninius santykius ir pramogas. Tikriausiai suprasite, kad kažkam turite moralinių ar finansinių skolų. Jei tai liečia jūsų vaikus, gyvenimo partnerį, suvoksite, kaip pakeisti situaciją.

Šaulys
Būkite dalykiški, santūrūs, tuomet pavyks išsiaiškinti klausimus, kurie kelia nerimą, abejones. Jeigu jus vargina bloga savijauta, išvaizdos trūkumai, tai sveika mityba, sportas būtų geriausi natūralūs vaistai.

Ožiaragis
Laiku atlikite prisiimtus įsipareigojimus, laikykitės įstatymų. Pravartu ieškoti tinkamesnio užsiėmimo, ypač jei dabartiniame darbe jaučiate didelį diskomfortą. Antraip kiti žmonės gali mėginti nulemti jūsų ateitį.

Vandenis
Galimos nenumatytos permainos draugystėje ir finansų reikaluose. Net jeigu viskas klostysis gerai, prisigalvosite tariamų pavojų, skriaudų. Nesigailėkite padėję draugams. Jei nesugebėsite duoti, nebūsite verti ir gauti.

Žuvys
Pajusite didesnį kūrybinį polėkį, nuotykių troškulį. Trauks kelionės, meilės romantika. Slaptos romantiškos avantiūros laimės neatneš, suteiks tik vienkartinį įspūdį. Kažin ar dėl to nesigailėsite.

Vytautus.com