Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

02/07/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Nepalanki diena aktyviai veiklai, bet gera apmąstymams. Netyčia galite sužinoti slaptą nuostolių priežastį, išsiaiškinti, kas apvogė ar kas mėgina pakenkti jūsų santykiams su mylimu žmogumi.

Tauras
Būkite atidūs, ką kalba jūsų partneriai, sutuoktinis. Tuomet jūsų jėgos dvigubės, kils puikių sumanymų. Nerizikuokite tvarkydami turto reikalus, bendraudami su mylimu asmeniu.

Dvyniai
Įtampa augs, nerimo daugės. Taupykite, nepiktnaudžiaukite jums padedančių asmenų gerumu. Gresia netikėtos išlaidos. Negeras laikas rizikuoti pinigais, juos skolinti ar investuoti.

Vėžys
Nesiblaškykite: galite praleisti svarbią informaciją,padaryti lemtingų klaidų rašydami, skaičiuodami ir dėl to patirti nuostolių. Mažiau klausykite paskalų apie mylimą žmogų. Būkite atidūs užsieniečių patarimams.

Liūtas
Vargu ar gerai jausitės, tad priimti sprendimų, veikti neskubėkite. Santykius aiškintis vertėtų tik gražiuoju. Galimi nemenki rūpesčiai dėl didelių investicijų, ypač dėl paskolintų pinigų, jei tai stambi suma.

Mergelė
Neverta skubinti įvykių: galite nepastebėti slaptų pavojų, ypač jei reikalas susijęs su pinigais, verslu. Gera diena kuriantiems asmenims – stresas gali paskatinti įkvėpimą. Reikėtų labiau kontroliuoti vaikų elgesį.

Svarstyklės
Ši diena nebloga aiškintis, kas nesąžiningas jūsų atžvilgiu darbe ar namie, bet būkite pasiruošę ir neteisingiems kaltinimams savo atžvilgiu. Palanku tikrintis sveikatą.

Skorpionas
Geriau kol kas būti neformaliais lyderiais. Svarbius reikalus paveskite partneriams, sutuoktiniui. Reikėtų būti atidesniems, ar sąžiningi partneriai. Jie gali sulaužyti įsipareigojimus.

Šaulys
Nebijokite stresų: jie paskatins išradingumą, sugrąžins proto aiškumą ir jausmų grynumą. Kita vertus, nepasiduokite emocijoms – likite optimistai, ypač santykiuose su mylimu žmogumi. Be reikalo nepavydėkite.

Ožiaragis
Jums daug ko norisi, bet šiandien norai tikrai nesipildys. Įstrigę reikalai irgi nepajudės greičiau, kad ir kiek stengsitės. Neapsigaukite vertindami savo galimybes, atsargiau reaguokite į finansinius pasiūlymus.

Vandenis
Nesitikėkite, kad kas nors stengsis jums padėti ar bent suprasti, – negeras laikas prašyti geresnių darbosąlygų ar didesnio atlyginimo. Nebūkite despotiški su artimaisiais.

Žuvys
Mažiau planuokite, būkite pasiruošę netikėtumams. Nesivelkite į finansines avantiūras – bus ne taip, kaip tikėsitės. Neatviraukite apie mylimą žmogų – paslaptis gali būti neišsaugota.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt