Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

17/01/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Panašu, kad keistai jausitės, būsite užsisvajoję, išsiblaškę. Galbūt taps akivaizdu, kad jums trūksta poilsio, ramybės. Tuo pačiu pagilės vaizduotė, intuicija. Sugebėsite skaityti tarp eilučių, išgirsti tai, kas nutylima ar sąmoningai slepiama.

Tauras
Regis, jums norėsis padaryti kažką tokio, kad pagražėtų darbo aplinka ir namai. Numatytas susitikimas bus paprastesnis ir malonesnis nei tikėjotės, ypač jei jis vyks popiet. Šį vakarą apskritai neatsisakykite pabūti malonių žmonių draugijoje.

Dvyniai
Paaštrės uoslė naudingiems sandoriams, pirkiniams. Reikalingą prekę galite įsigyti su nemaža nuolaida. Itin trauks gurmaniški ir kiti žemiški malonumai. Vienokiu ar kitokiu būdu laimėtos meilės iliuzijos jus sušildys, suteiks vilčių.

Vėžys
Tikėtina, kad gausite svarbių žinių, teiksite ar imsite interviu. Šiandien jums neblogai seksis užmegzti ryšius, būti suprastiems ir suprasti kitus. Regis, vakare žavių potyrių suteiks meilė, draugystė.

Liūtas
Diena turėtų būti miela ir jauki. Mintys suksis ne tiek apie darbą, karjerą, kiek apie tai, kaip sutvirtinti šeimos židinį, geriau įsikurti ar kur nors persikelti. Galite žaviai atsinaujinti, pakeisti įvaizdį.

Mergelė
Šiandien jums užteks ir valios, ir kūrybingumo, kad laiku atliktumėte suplanuotus darbus. Į vakarą apims romantiškas svaigulys, imsite svajoti apie nuotykius, meilę. Galbūt eisite į pramogų renginį.

Svarstyklės
Nemažų pastangų pareikalaus profesijos ir ūkio darbai. Geriausiai jausitės, jei galėsite apsiriboti tik namų ruoša, kasdieniais reikalais. Jausite poreikį globoti, rūpintis artimaisiais, gerinti jų ir savo gyvenimo sąlygas, teikti komfortą.

Skorpionas
Iki vidurdienio nestigs įtampos, vargins konkurencija. Popiet jums seksis atskleisti vertingas savo savybes, talentus. Daugės meilės, romantiško polėkio. Turėsite galimybę išsiaiškinti pašlijusius santykius ir sušvelninti situaciją.

Šaulys
Diena gana palanki bendradarbiavimo ryšiams užmegzti, deryboms, finansinėms sutartims. Yra tikimybė, kad atgausite skolą arba susitarsite dėl paskolos, paramos. Vakaras gali būti kupinas pagundų, aistringas. Pernelyg neišlaidaukite.

Ožiaragis
Jei turite tikslą, rasite galimybių jį pasiekti. Palanku bendrauti su tais žmonėmis, specialistais, iš kurių galima tikėtis protingo patarimo, konsultacijos, postūmio reikaluose ir pan. Turbūt susižavėsite įdomiu nepažįstamu asmeniu.

Vandenis
Jums seksis ginti savo ar kitų jums patikėtus interesus, įrodinėti teisybę, tartis dėl sutarčių bei ryšių atnaujinimo, informacijos pateikimo ar paneigimo. Vakare nusimato meilės avantiūra. Jei esate vieniši, užmegsite perspektyvią pažintį.

Žuvys
Ši diena turėtų būti nuotaikinga. Nestigs įdomių kontaktų, kolektyvinių renginių, susirinkimų. Galite pakliūti į gerą draugiją, kuri paskatins jūsų kūrybines galias, norą tikslingai veikti. Vakaras žada romantikos, smagių pramogų.

Vytautus.com