Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

06/08/2013

Taip pat skaitykite

Kinų horoskopas: Arklys Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Daug neplanuokite ir nežadėkite – tegu įvykiai rutuliojasi savaime, be jūsų įsikišimo. Tai palankus metas aplankyti draugus, beje, jūsų paramos jiems itin reikia.

Tauras
Trūks jėgų, ryžto – tai į naudą, nes šiandien labiau seksis ramiems, lėtiems. Daugiau laiko skirkite namams, šeimai, spręskite vaikų problemas. Nepasiduokite liūdesiui, šypsokitės, net jei tam, jūsų nuomone, nėra progos!

Dvyniai
Gana sėkminga diena, ypač jei jūsų darbas kūrybinis ar susijęs su vaikais. Tiesa, nederėtų pasiduoti azartui, – viską darykite ramiai, apgalvoję.

Vėžys
Sudėtingas laikas: neleiskite, kad atsinaujintų įtarimai, nepasitenkinimas, verčiau manykite, jog viskas gerai. Šiandien daug kas priklausys nuo smulkmenų, tad viską darykite tik gerai apgalvoję.

Liūtas
Svarbiausia neužsiimti savigrauža, nekaltinti savęs dėl svetimų nesėkmių, nelaimių. Stebėdami aplinkinius, ypač sutuoktinį, matysite savo problemas, tad ar reikia juos kritikuoti, ant jų pykti?

Mergelė
Nesileiskite į ambicijų kovą nei namuose, nei darbe, o į gautas pastabas reaguokite ramiai – vargu ar kas išties mėgina jus užgauti, pažeminti.

Svarstyklės
Nebloga diena, kai kas gali pasikeisti jūsų naudai. Tačiau neskubinkite įvykių, nepersidirbkite – tai pakenks ne tik sveikatai, bet ir darbo kokybei. Svarbių reikalų geriau neatidėti.

Skorpionas
Iniciatyva gali išslysti iš rankų, bet tai nereikš pralaimėjimo. Tiesiog reikia būti manevringesniems, lankstesniems. Ieškokite gerų sąjungininkų, kad galėtumėte išlaikyti užimtas pozicijas.

Šaulys
Noras siekti ko nors nauja gali jus paversti nelaimingų aplinkybių auka – dabar nepalanku ką nors keisti. Dažniau atsipūskite dirbdami, nepasiduokite nerimui, pykčiui. Ir paklausykite draugų (ypač motinos) įspėjimo.

Ožiaragis
Nepalankus metas, verta atsiriboti nuo sunkių darbų ir rūpesčių, bendravimo, nespręsti jokių problemų, – nieko gera nenuveiksite.

Vandenis
Įtampa augs tiek jumyse, tiek šalia jūsų, bet ne viskas taip blogai, kaip atrodo. Ir ne su viskuo dabar reikia kovoti. Neieškokite priešų. Pasistenkite būti atlaidesni ir pakantesni. 

Žuvys
Nepraraskite tvirtybės ir kantrybės. Būkite ypač atsargūs, apdairūs ir niekur neskubėkite. Vis dėlto tai neblogas laikas spręsti finansines problemas.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt