Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

20/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Šiandien jums turėtų pavykti susitarti dėl svarbiausių dalykų. Tai tikrai bus nesudėtinga, ypač jei turite gerų sąjungininkų, padėjėjų. Tačiau reikalų bus tiek daug, kad galbūt nesiseks visur laiku suspėti, arba vėluos, trikdys kiti.

Tauras
Tikriausiai gana nerealiai vertinsite meilės bei materialinių, finansinių reikalų padėtį. Antroji pusė gali pareikalauti labiau prisidėti prie bendro biudžeto ar perimti dalį tam tikros šeiminės ar verslo naštos.

Dvyniai
Nusimato kontaktai su užsieniečiais, įtakingais ar išsilavinusiais asmenimis. Įmanomi neblogi pasiūlymai, patarimai, bet ne viskuo tikėkite - pasitaikys miglotų pažadų, prasimanymų.

Vėžys
Tikėtini reikšmingi pokalbiai su darbo ar verslo partneriais. Tai jums suteiks neblogų vilčių. Jei netingite dirbti ir norite konkretumo bei tęstinumo, tos viltys pasiteisins. Tokiu atveju neverta reaguoti į kai kurių draugų atkalbinėjimus.

Liūtas
Seksis bendrauti, reklamuoti, informuoti, aptarnauti klientus, organizuoti renginius, pristatymus. Galite susitikti seną bičiulį ar kolegą. Galbūt gausite pakvietimą į renginį. Prisiklausysite gandų, ir jie sukels tam tikrą sąmyšį.

Mergelė
Jei turite meninių polinkių, nugalėkite neryžtingumą, suimkite save į rankas ir pagaliau atskleiskite savo kūrybines galias. Galimi pasiūlymai, susiję su darbu, verslu, turtu. Tikrinkite gaunamą informaciją, nepasikliaukite gandais.

Svarstyklės
Daug kuo domėsitės, aktyviai bendrausite ir turbūt ruošitės kelionei ar jau į ją leisitės. Jei taip nutiktų, pasižiūrėkite, ar nepamiršote pasiimti būtinų daiktų - dokumentų, raktų, kreditinės/debetinės kortelės. Jų galite labai pasigesti.

Skorpionas
Turbūt neišsisuksite nuo įvairių formalumų tvarkymo, dalykinių ir buitinių rūpesčių. Labiau nei nuojauta šiandien pasikliaukite racionaliu apskaičiavimu. Panašu, kad jums seksis, tik galbūt pavėluotai gausite aktualią informaciją.

Šaulys
Tikėtinas intensyvus bendravimas, lakstymas su reikalais, sutarčių pasirašymas, interviu, reklama, egzaminas ar kt. Kilus ginčams būtinai ieškokite kompromiso. Galite sužinoti netikėtą naujieną, gauti laišką, pranešimą.

Ožiaragis
Šiandien teks pasirūpinti ne tik savimi, kad ir kaip norėtųsi apsiriboti vien savo poreikiais. Pasitelkite įgimtą intuiciją, kantrybę ir išlikite korektiški bendraudami, kad vėliau netektų gailėtis dėl ištartų žodžių. Verta užsiimti kūryba.

Vandenis
Tikriausiai kils noras sublizgėti, pasirodyti publikai ar suintriguoti patinkantį asmenį. Palanku organizuoti renginius, susirinkimus, pristatyti veiklą, mėginti įsidarbinti. Išlaidų turbūt pareikalaus vaikai, mylimas žmogus.

Žuvys
Skubėsite atlikti, užbaigti daug darbų, ir diena bus gana produktyvi. Galimas netuščias pokalbis dėl darbo. Susikaupkite, jei turite rašyti ataskaitas, daryti išvadas, peržiūrėti dokumentus. Kažkas gali jus klaidinti - nepasiduokite tam.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt