Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

09/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Geriausia, jei liktumėte namie. Jei būsite priversti sėdėti darbo vietoje, atsiribokite nuo nereikalingo bendravimo, nesivelkite į apkalbas ir intrigas – tai ne tik žemins, bet ir pakenks jūsų savijautai.

Tauras
Jausitės prislėgti, nors suvoksite, kad viskas gerai. Galite be paliovos nervintis, ypač dėl pinigų, santykių su mylimu žmogumi, vaikų elgesio. Pasikliaukite savieiga – jūsų problemos vis vien ilgai nesitęs.

Dvyniai
Būkite atidūs ir atsargūs darbe. Venkite konfliktų su vadovais ir pasiruoškite priekaištams ar net nuobaudoms. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai stiprinti.

Vėžys
Negeras laikas susitarimams, deryboms, ginčams. Nelaukite iš aplinkinių supratimo. Tai, kas jums svarbu, kitam šiandien gali būti nesuprantamas dalykas. Neverta dalintis savo jausmais, svajonėmis, norais.

Liūtas
Mažiausiai sėkmės teks jums. Diena sunki, todėl būsite linkę ir be priežasties nusiminti – ką jau kalbėti, jei tam bus pagrindo. Nepalanku skolinti pinigus, juolab juos investuoti.

Mergelė
Nieko nauja nepradėkite, niekam nieko nežadėkite, atidėkite svarbius pokalbius, keliones. Analizuokite nueitą kelią – galite suvokti svarbią (nors ir nemalonią) tiesą.

Svarstyklės
Pasistenkite tyliai, kantriai vykdyti savo pareigas, niekam nepriekaištauti, nieko nespausti, nemokyti – tai sukels priešingą reakciją. Venkite rimtų įsipareigojimų, o svarbų pokalbį su vadovu geriau atidėti.

Skorpionas
Venkite beatodairiško entuziazmo, aklo pasitikėjimo savo ar kito žiniomis. Nepasiduokite draugų ir vadovybės įtakai, turėkite savo nuomonę.

Šaulys
Sunkokas laikas, kai greitai nusiviliama, nuliūstama, apsigaunama. Šiandien neverta niekur skubėti, imtis didelių ar atsakingų darbų. Netvarkykite ir svarbių piniginių, turto reikalų, nesivelkite į avantiūras.

Ožiaragis
Esate prislėgti atsakomybės, įsipareigojimų naštos, tačiau vargu ar pavyks rasti išeitį. Kreipkitės į draugus – jie pagelbės.

Vandenis
Slogus metas. Deja, iš jūsų gali būti pareikalauta grąžinti seną skolą, atlikti nebaigtą darbą. Nepatartina spręsti problemų, susijusių su uždarbiu, pelnu ar nesklandžiais meilės santykiais.

Žuvys
Mažiau žadėkite ir iš kitų nieko neprašykite. Neužmegzkite naujų pažinčių – nei darbo, nei romantiškų. Nebarkite mylimo žmogaus, nesiaiškinkite santykių su vadovybe – nukentėsite, meilės bus dar mažiau, atlyginimo dydis irgi nukentės.

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt