Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

01/07/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Pažįstamo asmens, draugų dėka gali išsipildyti kažkoks jūsų troškimas. Tikriausiai pajusite romantišką pagyvėjimą, norą bendrauti, būti įvykių sūkuryje. Bus smagu, tačiau pinigų nebūtiniems dalykams išleisite daugiau, nei planuojate.

Tauras
Būsite linkę fantazijas painioti su tikrove ir elgtis keistokai. Labiau rūpinkitės sveikata, teisingai maitinkitės, pakankamai laiko skirkite poilsiui, paisykite artimų žmonių patarimų ir perspėjimų.

Dvyniai
Užuot reiškę pretenzijas ir irzlumą, parodykite supratimą ir dėmesį kitų poreikiams, ypač šeimos narių, vaikų. Laukia ryškūs emociniai potyriai. Ženkite pirmą žingsnį, jei trokštate su kažkuo susitaikyti.

Vėžys
Turėsite nemažų išlaidų. Nieko nepadarysi, juk ruošiatės gimtadieniui - kai kada pravartu ir nepasikuklinti, ypač jei jus ketina aplankyti puikūs žmonės. Netikėtų rūpesčių gali sukelti auganti karta arba gerbėjai.

Liūtas
Šiandien stengsitės daug nuveikti, intensyviai bendrausite visomis ryšių priemonėmis. Trikdžių gali sukelti techniniai gedimai, avarinės situacijos. Būkite atidesni ir taip neskubėkite. Galite gauti žinią ar pakvietimą iš giminaičio.

Mergelė
Nelabai noriai sukinėsitės apie puodus ir tvarkysitės. Būtų smagiau, jei galėtumėte tai daryti kartu su darnia šeima, mylimu žmogumi. Vis dėlto nemaža tikimybė, kad jie nepalaikys jums draugijos ar net niekais vers jūsų pastangas.

Svarstyklės
Turėtų pagerėti nuotaika, savijauta, noriai ruošitės šventėms, apsipirkinėsite. Žinoma, nemažai išleisite, ypač jei turite vaikų. Tikėtinas pasimatymas su atkakliu gerbėju, apsilankymas pramoginiame renginyje.

Skorpionas
Šiandieną derėtų daugiau dėmesio skirti sveikatos profilaktikai, išvaizdai. Jei imsitės ūkinių ar buitinių darbų, planuokite juos taip, kad ir maloniam poilsiui liktų laiko. Susilaikykite nuo abejotinos avantiūros.

Šaulys
Nepersistenkite piršdami savo nuomonę bei asistuodami. Jei norite įsiteikti patinkančiam žmogui, rodykite subtilų dėmesį, o ne įkyrumą. Jei artimų žmonių norai, planai jums nelabai patinka, mėginkite diplomatiškai juos pakoreguoti.

Ožiaragis
Jeigu nesipriešinsite įvykių tėkmei, galite patirti pikantišką nuotykį. Tačiau pinigai slyste slys iš kišenės. Galbūt juos neskaičiuodami švaistys jūsų šeimos nariai. Bent jau pasistenkite neįlįsti į skolas ir nepamesti piniginės, telefono.

Vandenis
Turėsite galimybę pagaliau ištrūkti iš rutinos gniaužtų, pakeisti aplinką, pasidairyti toliau nuo namų. Tikėtini įdomūs susitikimai, renginiai, naujos pažintys. Tik nepuoselėkite per didelių iliuzijų.

Žuvys
Tikriausiai nepavyks išvengti aplinkinių kritikos bei jų primetamos dienotvarkės ir pareigų. Pamirškite ambicijas. Nesielkite taip, tarsi artimi žmonės, partneris būtų jūsų priešai.

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt