Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

18/07/2013

Taip pat skaitykite

Kinų horoskopas: Arklys Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Palanku dėti šeimyninio gyvenimo, gerovės pamatus. Galite sulaukti trokštamo atsakymo, susijusio su nuosavybe, kreditavimu, draudimo išmoka, paveldėjimu ar kt. Iš šeimos narių galite tikėtis nuoširdaus palaikymo.

Tauras
Regis, artimieji nebetrukdys jūsų asmeninei laimei, jei anksčiau bandė tai daryti. Šiandien išties nestokosite malonaus priešingos lyties dėmesio, viltingų pažadų ir tai turėtų būti nuoširdu, jaudinama. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.

Dvyniai
Galimi pokyčiai darbovietėje arba turėsite pasirinkti iš kelių galimybių. Darykite gerus darbus ir pasirinkimus iš širdies, o ne dėl padėkos. Jūsų autoritetui bei santykiams tai išeis į naudą.

Vėžys
Gali atsirasti sąjungininkų, užtarėjų, jei esate įsivėlę į konkurencinę kovą, juridines peripetijas ar pan. Maloniai nustebins žmogus, kuriam esate neabejingas. Sulauksite viliojamo pasiūlymo, kurį verta priimti.

Liūtas
Būsite nusiteikę kantriai laukti, kol dominantis asmuo teiksis jus išklausyti, grąžinti skolas ar peržiūrėti dokumentus, kažką įforminti, įvertinti. Jūsų viltys turėtų bent iš dalies pasiteisinti. Galima reikšminga permaina.

Mergelė
Būsite nusiteikę siekti profesinių aukštumų, bendrauti su įtakingais veikėjais. Jūsų autoritetą didins teisingai nukreipta energija, sugebėjimas pasakyti tai, ką reikia. Regis, jus nudžiugins žavūs įspūdžiai, pažintys.

Svarstyklės
Didelis darbo krūvis, artimų žmonių reikalai, draugų dėmesys - visa tai jus griūte užgrius. Viskas klostysis neblogai, jei šiame šurmulyje nepamiršite ir savo poreikių bei teisingai paskirstysite laiką, prioritetus.

Skorpionas
Jei turite organizacinių sugebėjimų, kolektyvinės dvasios, kūrybingumo, ši diena leis tai pademonstruoti ir sustiprinti savo pozicijas grupėje ar visuomenėje. Šauniai praleisite laisvalaikį, jei susitiksite su draugais, bendraminčiais.

Šaulys
Būsite linkę klausytis savo širdies balso ir pasiduoti srovei, nešančiai į kai kurių svajonių išsipildymą. Kitų aktyvumas gali įveikti jūsų pasyvumą, inerciją, išjudinti jus. Jei sugebėsite susikaupti, sklandžiai sutvarkysite būtinus reikalus.

Ožiaragis
Gera diena daugumai veiklos sričių bei turiningam poilsiui. Jūsų planai neprieštaraus galimybėms. Seksis prekiauti, derėtis, tartis dėl sutarčių. Mylimas žmogus gali nustebinti savo rimtais ketinimais.

Vandenis
Šiandien gebėsite prisitaikyti prie įvairiausių situacijų. Galbūt atsiras didesnis stimulas įsigyti kažką prašmatnaus, diegti naujoves versle ar namuose, pirkti apdailos medžiagas ir atnaujinti aplinką. Galite gauti įspūdingą dovaną.

Žuvys
Sėkmingai tvarkysite korespondenciją, reklamos reikalus, sudarysite sutartis. Galite tikėtis malonių ir reikšmingų susitikimų, pokalbių. Bus smagu, jei pasikviesite svečių, susiorganizuosite pikniką ar vyksite į ekskursiją.

 

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt