Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

16/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Neužmirškite savo įsipareigojimų kitiems žmonėms. Susikaupkite darbui - galbūt pavyks pasirašyti naudingą sutartį. Regis, vis labiau svajojate apie meilę, pramogas. Nudžiuginkite antrąją pusę maloniu pasiūlymu, romantiška staigmena.

Tauras
Jus jaudins tarpusavio santykiai su meilės partneriu. Norėsite juos atgaivinti. Būkite išradingi, nebijokite eksperimentuoti, stebinti. Tuo pačiu būkite atidesni užuominomis ar atvirai reiškiamoms pretenzijoms - tai padės išvengti klaidų.

Dvyniai
Seksis gerai, jei profesiniuose reikaluose veiksite tiksliai ir metodiškai. Tik nederėtų veltis į lengvabūdiškas intrigas, demonstruoti savo principų ten, kur akivaizdu, kad dėl to daug prarastumėte. Vakare nusimato įdomus renginys, svečias.

Vėžys
Gausite žinią iš žmogaus, gyvenančio toli ar dabar išvykusio. Tai labai aktualu, jei ruošiatės kelionei, renkate informaciją publikacijai, moksliniam darbui ar kt. Turėtumėte aiškiau pajusti, ko jums derėtų siekti, kam nepristigsite jėgų bei žinių.

Liūtas
Svarbi diena jūsų profesiniams interesams. Pasinaudokite tomis galimybėmis, kurių kitą kartą gali nebepasitaikyti. Nevenkite pokalbio su įtakingu asmeniu, pareigūnu. Išsiaiškinus dominantį reikalą, jums žymiai palengvės.

Mergelė
Nelengva, tačiau prasminga diena. Siekite draugystės, solidarumo, venkite beprasmiškų ginčų kolektyve. Šiandienos susitikimai ir prablaškys, ir duos naudos. Tikėtina svarbi naujiena iš toli.

Svarstyklės
Energijos neturite tiek daug, kad griebtumėtės sudėtingų darbų. Blogų pasekmių gali sukelti klaidos, padarytos dėl užsispyrimo ar nenuoširdumo. Neišplepėkite jums patikėtų paslapčių, neskleiskite gandų.

Skorpionas
Laukite naujienų, pasiūlymų, įdomių ir patrauklių asmenų dėmesio. Nepykite, jei mylimieji ar artimieji primins jums senas klaidas, sukritikuos užmojus. Jei šiandien kam nors pirksite dovaną, regis, puikiai įtiksite.

Šaulys
Jausite didelį vidinės ramybės ir saugumo poreikį. Pabendraukite su dvasiškai artimu žmogumi, įsiklausykite į patarimus. Būkite dosnesni tiems, kuriuos mylite. Jei panorėsite, šis vakaras bus romantiškas ir gurmaniškas.

Ožiaragis
Būsite judrūs, komunikabilūs, imlūs informacijai ir kupini vidinės ugnelės. Seksis reikalai, susiję su informacija, reklama, leidyba, tarpininkavimu. Galbūt būsite pakviesti į svečius, pasimatymą ar sužinosite gerą naujieną.

Vandenis
Būsite įsitikinę savo teisumu ir tai garsiai įrodinėsite. Taip netoli iki nemalonaus ginčo. Pataupykite energiją konkretiems darbams. Nebijokite nusileisti, nuoširdžiai pasidalinti idėjomis - tai gali atnešti jums naudos ateityje.

Žuvys
Gera diena reikšti kūrybinius ir sportinius sugebėjimus. Aktyviau domėkitės, kas vyksta aplink jus, bendraukite su įdomiais žmonėmis. Gali pavykti atnaujinti ar užmegzti romantišką pažintį, nusipelnyti dalykinio pasiūlymo.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt