Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

24/07/2013

Taip pat skaitykite

Naujieji metai – priešnuodis gyvatės kerams Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Galite sėkmingai pristatyti savo veiklą, dalyvauti svarbiuose renginiuose. Tikriausiai neišvengsite kontaktų su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais. Galbūt išgirsite viliojamų pasiūlymų papildomai užsidirbti ar paviešėti tolokai nuo namų.

Tauras
Jus labiausiai domins finansiniai jūsų pastangų rezultatai. Galbūt ims ryškėti neblogos galimybės, susijusios su kreditavimu, investicijomis. Realiai vertinkite savo galimybes ir jėgas, pernelyg neišlaidaukite.

Dvyniai
Mintys suksis apie keliones, su jomis susijusius rūpesčius, būsimus ar įvykusius susitikimus. Tikėtini kontaktai su užsieniečiais, naujienos iš toli arba iš švietimo, kultūros įstaigos, kitos institucijos. Panašu, kad nenusivilsite.

Vėžys
Ši diena leis suvokti, ko galite tikėtis iš besiklostančios situacijos. Atsipalaiduoti ir pamiršti atsakingų darbų dar negalėsite. Netrūks nuoširdžių patarėjų, tačiau jie nebūtinai bus kompetentingi.

Liūtas
Tikėtini įdomūs įvykiai. Galimos daug žadančios pažintys, o gal pavyks taikiai išsiaiškinti santykius su tais, kurie jus apvylė ar dėl jūsų pragmatiškumo patys šiek tiek jumis nusivylė.

Mergelė
Ši diena jums gali atrodyti pernelyg šurmulinga, erzins didelis įvykių ar darbų tempas, jausitės pasiilgę ramybės. Raskite galimybių atsiriboti ir pasimėgauti vienatve ar maloniu intymumu dviese.

Svarstyklės
Noriai bendrausite su giminaičiais, bendradarbiais, draugais. Tikriausiai sulauksite įvairių pasiūlymų, pastabų, tarp jų ir netikėtų, ir susijusių su pasipelnymu. Kūrybiniai sumanymai su kitų pagalba gana lengvai virs tikrove.

Skorpionas
Galite išplėsti pažinčių ratą, užsidirbti iš prekybos, reklamos, tarpininkavimo. Tačiau kai kuriems planams priešinsis šeimos nariai ar nelinkę rizikuoti verslo partneriai. Arba atvirkščiai - jie jus beatodairiškai tam skatins.

Šaulys
Kils noras dalyvauti intelektiniuose projektuose, diskusijose, reikšti savo nuomonę, komentuoti. Nebeatidėliokite svarbių vizitų. Galima žaisminga meilės intriga, netikėta pramoga. Galite išspręsti opią giminaičio ar kaimyno problemą.

Ožiaragis
Kils idėjų, susijusių su namų aplinkos modernizavimu, šeimos laisvalaikiu. Norėsis palepinti artimuosius, suteikti jiems daugiau komforto, pramogų. Tik pirmiausia sužinokite, kas jiems, o ne vien jums būtų malonu bei pageidautina.

Vandenis
Seksis improvizuoti, daryti įspūdį aplinkiniams, stebinti antrąją pusę, džiuginti vaikus. Puiki diena pasimatymams, pramogoms, pobūviams. Kūrybinė ir sceninė veikla, dalyvavimas žaidimuose taip pat nenuvils.

Žuvys
Šiandien dėmesio sulauksite iš tų, kurie šiaip jau nelinkę būti dosnūs ir paslaugūs. Galbūt jus parems arba pasiūlys kažką abipusiai naudinga. Labai svarbu mokėti bendradarbiauti, derinti veiksmus, interesus. Tai labai pravers.

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt