Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

05/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas
 

Avinas
Būsite linkę patys save klaidinti, norimus dalykus įžvelgdami ten, kur jų nėra. Bendraudami irgi galite nepastebėti apgaulės, nepajusti pavojaus, jei susidursite su įtakingu asmeniu ar užsieniečiu. 

Tauras
Gresia nusivylimai ir nuoskaudos, nors jumis irgi gali nusivilti. Būkite atidūs atlikdami savo užduotis – galite padaryti lemtingų klaidų. Patartina nepriimti svarbių sprendimų šeimoje ir įpareigojimų darbe.

Dvyniai
Ne pati geriausia diena tvarkyti skubius, svarbius reikalus. Nepalankios dienos kaprizai gali sugriauti patikimus santykius su partneriais, vadovybe ar sutuoktiniu. Netikėkite įtakingų asmenų pažadais, nepasikliaukite draugais.

Vėžys
Sunki diena: galite pasijusti bejėgiai dėl gautų naujienų, naujai susiklosčiusios situacijos. Taip iš tiesų nutiks, jei sureaguosite, jei imsitės kokių nors veiksmų. Dabar svarbu nuo visko atsitraukti ir ramiai palaukti.

Liūtas
Kritinis metas – klysite. Ypač pirmas įspūdis, ūmūs sprendimai bus klaidingi, tad svarbiausia neskubėti ir tikrinti pasiekiančią informaciją. Nerizikuokite savo reputacija ir sveikata, mažiau įtarinėkite mylimą žmogų.

Mergelė
Neverta vaikytis tiesioginės, konkrečios naudos – bus sunku susiorientuoti tvarkant finansinius klausimus, galite pervertinti ir savo galimybes. 

Svarstyklės
Nesigailėkite dėl to, kas negrįžtamai prarasta, galvokite apie ateitį. Mažiau svajokite – viskas, kas nerealu, bus nuostolinga. Tardamiesi, žadėdami būkite tikri, kad tikrai galėsite įgyvendinti.

Skorpionas
Nusivylimai laukia tų, kurie pervertina savo galimybes ir yra pernelyg daug užsibrėžę. Jei esate savo vietoje ir jums būdinga realisto ironija, diena nebus įtempta. Nepatartina tvarkyti piniginių, su nekilnojamuoju turtu, kraustymusi į kitą vietą susijusių reikalų.

Šaulys
Kitais labai nepasikliaukite, atsakingų darbų niekam nepatikėkite, tiesa, patys irgi geriau jų nesiimkite. Jūsų sąžiningumą gali patikrinti mylimas žmogus. Galimi skandalai dėl neištikimybės.

Ožiaragis
Nesusipratimų, apmaudžių apsirikimų metas. Atsakingus, pavojingus darbus, sudėtingą kelionę verta atidėti kitai dienai. Nesinervinkite ir nepykite dėl niekų. Pasaugokite sveikatą.

Vandenis
Nieko rimta nesiimkite, nes vėliau vienaip ar kitaip teks koreguoti šios dienos sprendimus ir veiksmus. Būkite nuoširdesni bendraudami su sutuoktiniu, be reikalo neįtarinėkite. Kita vertus, būtent šiandien gali atsiskleisti tikrosios sutuoktinio problemos, trūkumai.

Žuvys
Kritinė diena, mažiau vilkitės. Būsite linkę neobjektyviai vertinti – arba nejusite pavojaus, arba tuščiai nerimausite.
 
Vytautus.com