Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

18/01/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Ne pats geriausias metas (vyrams itin) – vertėtų pailsėti. Nepriimkite jokių svarbių sprendimų, ypač jei kas nors mėgins jus paveikti draugiškumu. 

Tauras
Būkite saikingi ir atsargūs: jums gali klaidingai pasirodyti, kad esate stiprūs ir galite rizikuoti. Tik neprarandantiems realybės jausmo pergalė ir laimė bus vos per vieną žingsnį.

Dvyniai
Neblogas laikas moterims imtis finansinių problemų sprendimo, tiesa, neskubėkite įsipareigoti. Diena palanki bendrauti ir atnaujinti senus ryšius. 

Vėžys
Šios dienos susitikimai, pokalbiai apgaulingi – viskas gali pasirodyti perspektyviau, nei yra iš tiesų. Tikrinkite jus pasiekiančią informaciją. Nepalankus metas ilgalaikiams susitarimams. Pasisaugokite vagių.

Liūtas
Nesiblaškykite spręsdami dalykines problemas – atidėkite šiuos reikalus. O šiandien susitelkite ties artimųjų rūpesčiais, šeimos reikalais.

Mergelė
Siekite suvokti reikalo esmę, tik tuomet pavyks kai ką pakeisti savo naudai. Nebūkite lengvabūdiški su pinigais, neskubėkite jų išleisti. Vis dėlto ši diena nebloga ką nors vertinga nupirkti šeimai, ypač vaikams.

Svarstyklės
Šis metas sėkmingas, bet jei pritrūks atidumo smulkmenai ar stigs metodiškumo, nieko nepešite. Pasistenkite nepriekaištauti dėl niekų vaikams ir mylimam asmeniui. Verta užsiimti savo sveikata. 

Skorpionas
Ši diena leis tarsi iš šalies pažvelgti į savo klaidas, silpnąsias vietas. Mąstykite, kaip reikėtų persiorganizuoti ir imtis naujos veiklos ar pradėti naują gyvenimo etapą.

Šaulys
Nesusipratimai šiandien tikėtini, bet tai – tik jūsų rūpestis: nereikėtų dėl to kaltinti sutuoktinio, tėvų. Apskritai nebloga diena.

Ožiaragis
Keliauti, susitikti su svarbiais žmonėmis ne pats geriausias laikas. Tvarkant reikalus vyrams vertėtų įsiklausyti į moterų nuomonę. Norintys laimėti patinkančio asmens dėmesį turėtų kreiptis į šį žmogų ir paprašyti juos pamokyti, patarti.

Vandenis
Nebūkite tiesmukiški, neieškokite tiesių ir paprastų kelių savo tikslams pasiekti. Bus svarbu, kad jūsų sumanymui pritartų šeima.

Žuvys
Neskubėkite nieko keisti ar ko nors atsisakyti. Šios dienos sprendimai ilgai turės įtakos jūsų gyvenimui.

Vytautus.com