Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

11/01/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas


Avinas
Galite nemažai diskutuoti su nepažįstamais veikėjais. Kad ir kaip klostytųsi aplinkybės, objektyvumą bei orumą stenkitės išsaugoti. Nusimato svarbus pranešimas ar įvykis, susijęs su mokslu, informacija, bankais, komercija, užsieniu.

Tauras
Šiandien aplink jus padaugės įtampos, irzlumo ir sumažės moralinių, etinių skrupulų. Tikėtini išbandymai profesiniuose reikaluose. Gali būti, kad, įdėję daug pastangų, vis dėlto pamatysite, jog energiją eikvojote tuščiai.

Dvyniai
Draugystės, meilės santykiai išsigrynins, paaiškės, ko tikisi partneriai ir ką patys ketina pasiūlyti. Kita vertus, lengva bus susipykti su mylimu žmogumi, atžalomis. Ko nors reikalaudami atsižvelkite ir į kito žmogaus reikmes, galimybes.

Vėžys
Šiandien sulėtinsite tempus ir plauksite pasroviui. Gali suaktyvėti slapti priešai. Dėl aplaidumo darbe nusimato problemų. Galbūt teks apsilankyti medicinos įstaigoje ar tam tikroje izoliacijos vietoje. Įveikite potraukį svaigalams.

Liūtas
Gali susidaryti tam tikra opozicija, paaiškėti, kad kažkam kliūvate, esate nepageidaujami. Blaškysitės, bandydami išsiaiškinti savo santykius ir jausmus. Galimi juridiniai reikalai. Mokėjimas laviruoti, keisti reikalų eigą bus ypač aktualus.

Mergelė
Būsite linkę pakovoti už savo interesus, pateikti reikalavimus, reikalauti skolų, atsiskaitymų. Tačiau jūsų nepalaikys kai kurie kolegos, partneriai, rėmėjai. Regis, gana nesaikingai išlaidausite prašmatniems daiktams, malonumams.

Svarstyklės
Gerai seksis spręsti nuovokos ir komunikabilumo reikalaujančius klausimus. Sugebėsite rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis. Tokiu būdu vyks intensyvus mokymasis, akiračio plėtimas, ir jis duos naudos.

Skorpionas
Diena bus gana įtempta. Kiekvieną pastabą priimsite kaip asmeninį įžeidimą. Nedarykite nieko impulsyvaus, neapgalvoto, nes teks atsakyti už savo veiksmus ir žodžius. Atminkite, kad meilės ir pagarbos per prievartą neišgausite.

Šaulys
Išsaugoti draugų ir mylimo žmogaus pasitikėjimą bei palankumą gali trukdyti jūsų egoizmas. Būtų nekorektiška, jei žmonėms, kuriems prastai sekasi, girtumėtės savo laimėjimais ir nepasiūlytumėte jokios paramos.

Ožiaragis
Šiandien reikės stipresnio stimulo, kad įgautumėte jėgų aktyviau suktis darbų verpete. Nebijokite kreiptis į kitus, prašydami jus šiek tiek pavaduoti ar padėti susidoroti su sudėtingesnėmis užduotimis, ypač jei nekaip jaučiatės.

Vandenis
Diena nebus iš pačių ramiausių. Galite ką nors įžeisti arba būsite patys įžeisti, elgsitės netaktiškai. Bus nelengva suvokti, kas neteisus ar teisus, kas kam skolingas. Valdykitės, nes vis tiek kitų žmonių nuomonės nepakeisite.

Žuvys
Vidinis jūsų pasaulis bus draskomas prieštaravimų, nerimo. Galbūt kils pavojus prarasti tai, ką ilgai kaupėte. Jei netinkamai elgiatės, išties galite sulaukti baudų ar teisminių pretenzijų iš partnerių, konkurentų. Siekite ne karo, o teisybės.

 

Vytautus.com