Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

25/07/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Geras laikas apibendrinti, kas nuveikta, taisyti senas klaidas, tobulinti veiklos planus. Vis dėlto ši diena nebus smagi, jei atsiribosite nuo šeimos interesų, jei jums nepakaks šilumos bendraujant su artimaisiais.

Tauras
Atsivers naujos karjeros galimybės, bet šiandien nesiimkite jokių konkrečių žingsnių. Ieškokite bendraminčių, užtarėjų, rėmėjų.

Dvyniai
Svarbu išmokti kritiškai įvertinti tuos, su kuriais bendraujate, ir atsiriboti nuo netikrų draugų. Deja, jūsų pačių pastangos bus mažai veiksmingos, jei iš šalies nesulauksite pritarimo, palaikymo.

Vėžys
Jums nereikia dėl nieko jaudintis, nors tokia pagunda bus. Ši diena nepalanki aktyviai veiklai, spręsti sudėtingas problemas.

Liūtas
Jūsų gyvenimas pereina į lėtą, ramią vagą. Turite išmokti labiau apgalvoti savo žodžius, elgesį: kokybė taps sėkmės pagrindu rugpjūčio mėnesį.

Mergelė
Galite sužinoti, patirti nemažai naudingų dalykų. Tai gera diena ką nors vertinga nupirkti namams, artimiesiems. Visai netikęs laikas skolinti pinigus, juos investuoti.

Svarstyklės
Optimizmo padaugės – aplinkiniai ims jus labiau vertinti. Puiki diena susitikimams su užsieniečiais. Palanku spręsti veiklos plėtojimo klausimus. Tinka vykti į keliones.

Skorpionas
Neskubinkite įvykių – reikalai trumpam įstrigs. Jums patiems ir jūsų šeimai bus geriau, jei daugiau laiko ir dėmesio skirsite artimiesiems.

Šaulys
Tikro įkvėpimo, gerų sumanymų laikas – nepamirškite to, kas šiandien šaus į galvą. Pasistenkite palepinti savo vaikus, mylimą asmenį.

Ožiaragis
Nusiraminkite ir susitaikykite. Ieškokite klaidų, problemų savo mąstyme, veikloje – tai, ką šiandien suvoksite, ką ištaisysite, gali niekada nebeatsikartoti.

Vandenis
Prasideda puikus laikas, tik likite pakantūs tiems, kurie šalia jūsų.

Žuvys
Nuo ankstyvo ryto pasistenkite nusiteikti kuo geriau. Iš tiesų viskas klostosi puikiai, bet jūsų vertinimai pernelyg negatyvūs. Sėkmingą reikalą, gerus santykius galite sugadinti dėl per didelio nervinimosi.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt