Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

15/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Galimos nenumatytos kliūtys, techniniai nesklandumai. Teks išlaukti. Geriau atsakingus reikalus atidėti rytdienai. Būkite atidesni sutuoktinio rūpesčiams – tai jus suartins.

Tauras
Nusiteikite prisiderinti prie situacijos, nusileisti. Nepykite, jei netikėtos aplinkybės sutrikdys įprastą dienos eigą. Beje, jūsų nuomonė ir ambicijos mažai kam rūpės. Nepriimkite svarbių sprendimų nepasitarę su partneriais, antrąja puse, šeima.

Dvyniai
Neskubėkit, ką galite, atidėkite iki kitos dienos. Priimdami atsakingą sprendimą įsiklausykite į nuojautas. Šiandien svarbiausia daugiau dėmesio skirti savo jausmams.

Vėžys
Sėkmės laikas, sugebėsite bet kokią situaciją pakreipti savo naudai. Raskite laiko pabūti su mylimu žmogumi. Nesistebėkite tuo, ką išgirsite, – dabar esate neobjektyvūs.

Liūtas
Naudingų susitikimų metas. Jei norite, kad pagerėtų jūsų santykiai su partneriais, šiandien palanku pakviesti juos vaišių.

Mergelė
Draugų skatinami ir padedami sutvarkysite svarbų reikalą. Tik nepersistenkite, nedarykite nieko, ko nesinori. Jei dėl ko nors abejojate, atidėkite tai rytdienai.

Svarstyklės
Pasidžiaukite tuo, ką esate pasiekę plėtodami veiklą, kaip susitvarkę namus. Gera nuotaika padės sėkmingiau sutvarkyti reikalus ir nesivaidyti su artimaisiais. Beje, nuoskauda dėl mylimo asmens dėmesio stokos perdėta. Ši diena gera skolintis.

Skorpionas
Šios dienos aplinkybės klostysis palankiai – gali pasisekti. Negaiškite laiko veltui – dabartiniai veiksmai, nors ir ne taip greitai, kaip norite, bet duos apčiuopiamos naudos. 

Šaulys
Būsite pernelyg reiklūs, griežti, o šiandien netinka demonstruoti kategoriškumo. Svarbias problemas verta spręsti prie pietų stalo. Būkite atidesni šeimos poreikiams.

Ožiaragis
Ne taip paprasta bus rasti reikalingą žmogų ir reikalingą žodį, vis dėlto užsispyrimas duos gerų vaisių ir gausite naudingos informacijos. Vakaras geras taikytis su giminaičiais.

Vandenis
Nors jausitės užtikrintai, neskubėkite, dažniau nusileiskite ir nepersidirbkite (jei šiandien reikia dirbti). Jūsų dėmesys ir energija turi būti skirti šeimai. Neišgyvenkite, jei teks paaukoti profesinius interesus.

Žuvys
Planuoti griežtai dienos nereikėtų – dėl nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių gali tekti užsiimti visai kitais reikalais. Vis dėlto susitelkite, mokėkite pasinaudoti laimingu atsitiktinumu.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt