Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

15/07/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Gaidys Dienos horoskopas

Avinas
Ramus metas. Nieko nauja nepradėkite, baikite senus darbus. Palanku spręsti šeimines problemas. Galimos malonios artimųjų staigmenos.

Tauras
Būkite energingi, ir viskas susiklostys šauniai. Dabar galite nesudėtingai išspręsti susikaupusias problemas. Išgirstomis meilės priesaikomis galite tikėti.

Dvyniai
Puikus laikas tvarkyti dalykinius, tarnybinius reikalus. Palanku sudaryti svarbias darbo sutartis, pereiti į kitą darbovietę. Geras metas apsilankyti pas gydytoją.

Vėžys
Palanki proga tvarkyti juridinius reikalus. Svarbu taikytis su priešais, konkurentais. Gera diena visuomeniniams susitikimams, pristatyti savo darbus visuomenei.

Liūtas
Nelengva, bet svarbi diena, tiktai nebūkite tiesmukiški. Nebijokite nesėkmių, nesklandumų, jie irgi bus naudingi.

Mergelė
Diena puiki – aiškinkitės santykius ir teisybę. Gerai pasirašyti susitarimus su užsieniečiais, tvarkyti kelionių dokumentus. Vakaras palankus viešnagei pas draugus.

Svarstyklės
Spręskite sudėtingas veiklos problemas. Nepraleiskite progos šnektelėti su vadovu svarbiu klausimu. Šios dienos įvykiai gali lemti ilgalaikę, stabilią sėkmę – pakovokite už principus, ateitį.

Skorpionas
Geros permainos, atsiveriančios naujos galimybės. Šiandien gauti pasiūlymai ar sugalvoti dalykai perspektyvūs ilgam. Vakaras palankus susitikti su artimais draugais.

Šaulys
Sėkmingas laikas. Nereikėtų daug dirbti ar planuoti. Tvarkydami reikalus pasikliaukite intuicija. Svarbu gerai išsimiegoti.

Ožiaragis
Vėl viskas puiku: jus lydi sėkmė. Svarbius reikalus tvarkykite patys. Galite būti itin populiarūs ir visiems reikalingi tiek darbe, tiek tarp artimųjų ir draugų.

Vandenis
Spręskite materialines problemas patys, kol jūsų neverčia artimieji ar partneriai. Neblogas laikas nusipirkti daiktą ar drabužį, apie kurį seniai svajojote.

Žuvys
Galite išgirsti puikių patarimų, pasiūlymų, netikėtai susitikti su reikalingais žmonėmis. Daugiau bendraukite, užmegzkite pažintis, tarkitės jums svarbiais klausimais, neužsisklęskite savyje.

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt