Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

09/09/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Apdairiai, apsukriai elgdamiesi galite išspręsti sudėtingą klausimą. Tvarkykite neatidėliotinus reikalus.

Tauras
Verta dieną praleisti namuose (jei tai įmanoma), užsiimti artimųjų reikalais. Norėdami pailsėti pasistenkite labiau atsiriboti nuo kolegų ir aplinkinių problemų.

Dvyniai
Jums gali netikėtai pasisekti, tačiau vis tiek reikėtų elgtis apdairiai ir atsargiai. Saugokite savo vaikus. Būkite atidūs ir atlaidūs mylimam žmogui – šiuo metu gali megztis konfliktas, kuris turės prastų padarinių.

Vėžys
Itin atidūs būkite darbe: netyčia galite patirti nesėkmę, suklysti. Galite susipykti su savo kolegomis arba patirti traumų. Galimi rūpesčiai dėl naminių gyvūnų.

Liūtas
Atsimerkite, ramiai apsidairykite. Jums taps aišku, kas jūsų draugai, kas priešai, kas myli, kas nekenčia. Nieko nedarykite prieš sutuoktinio valią. Dabar svarbu įgyti daugiau sąjungininkų ir draugų.

Mergelė
Gana pavojingas metas: didesnė nelaimingų atsitikimų, konfliktų tikimybė. Neprovokuokite jus supančių žmonių pykčio, pavydo. Itin apdairiai reikėtų elgtis su jus mylinčiu asmeniu.

Svarstyklės
Ne taip viskas paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jūsų išradingumas pagelbės, sėkmės taip pat pakaks. Tačiau mokėkite laiku sustoti, neperžengti pavojingų ribų dirbdami su informacija, vairuodami automobilį.

Skorpionas
Daug nenorėkite, aukštai nesiekite. Jei kas nors iš karto nepasiseks, atsisakykite, atidėkite kitai dienai. Nesisielokite dėl galimos kritikos – iš jūsų gali būti per daug reikalaujama ir per menkai vertinami jūsų nuopelnai.

Šaulys
Nujausite, kur ir kaip gali pasisekti. Draugų pagalba gali būti išganinga. Netikėtumai bus naudingi. Šiandien nieko griežtai neplanuokite – net kelis kartus viskas keisis.

Ožiaragis
Nepalanki diena. Jei galite, atsisakykite svarbių reikalų, susitikimų, papildomo darbų krūvio (tiek darbe, tiek namuose), nereikalingo bendravimo – klausykitės intuicijos. Ramybėje ir tyloje atsivers svarbūs dalykai. Nesivelkite į avantiūras, saugokitės apgaulių.

Vandenis
Nemanykite, kad jūs visada teisūs – tolerancija būtina, kad išvengtumėte konfliktų ir nelaimių darbe, gatvėje, namuose, bendraudami su mylimu asmeniu, vaikais, sutuoktiniu. Neskubėkite. Atidžiau įsiklausykite į nuojautas.

Žuvys
Jei jau seniai brendo nepasitenkinimas savo pora, gal reikėtų šiandien išsiaiškinti santykius? Atsipalaiduokite ir pamėginkite į save pažvelgti paprasčiau – taip, kaip tai daroma vertinant kitą asmenį. Tai padės išvengti nesusipratimų su antrąja puse.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt
Horoskopas