Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

06/12/2013

Taip pat skaitykite

Kinų horoskopas: šuo Kinų horoskopas: Ožka Dienos horoskopas Dienos horoskopas
Avinas
Tikriausiai bus daug kalbų apie išsilavinimą, studijas, teisingumą, kultūrą, politiką, užsienį. Išties palanku planuoti profesines ir mokslo perspektyvas, keliones, kūrybinius projektus. Šiandien užmegzta pažintis gali jums atverti naujus kelius.

Tauras
Pats metas apgalvoti būsimus žingsnius ir tikslus. Galbūt teks kažkuo įtemptai rūpintis, domėtis ir tai bus prasminga. Gali kilti racionalių minčių, kaip išspręsti vieną svarbią problemą.

Dvyniai
Gali nustebinti kolegų geranoriškumo, solidarumo stoka. Stenkitės nesuklysti, nes šiandienos klaidos daug kainuotų ateityje. Vakare jus gali nudžiuginti lengvas ir žaismingas flirtas, aplinkinių dėmesys.

Vėžys
Dieną kažką svarbaus išsiaiškinsite su savo draugais, pažįstamais, turėsite progą geriau juos pažinti ar kažkaip išbandyti. Vakare galite pajusti nepaaiškinamą energijos trūkumą. Nepasiduokite melancholijai.

Liūtas
Nepasiduokite slogiai nuotaikai, antraip ja užkrėsite aplinkinius. Ištarkite gerą žodį tam asmeniui, su kuriuo pašlijo santykiai, atsiprašykite - susitaikymas bus lyg balzamas jums abiems. Pasisaugokite agresijos.

Mergelė
Darbo ir kitas sutartis laiku ir tvarkingai įforminkite, kad nekiltų nereikalingų problemų. Gerai išanalizuokite gautą informaciją, pasiūlymą. Kai kurias problemas lengvai išspręsite, atvirai išsakydami abejones, išsiaiškinę motyvus.

Svarstyklės
Reikalingas apdairumas tvarkant nuosavybės, pinigų reikalus. Jei yra pagrįstų abejonių, nuodugniai išsiaiškinkite, kuo rizikuojate. Galimas lauktas laiškas, skambutis. Bus daug įspūdžių, jei paviešėsite pas draugus, giminaičius.

Skorpionas
Ši diena gali parodyti, kokie jūsų ir aplinkinių interesai sutampa, o kokie stato sieną tarp jūsų. Būtų gerai, jei vakare praleistumėte daugiau laiko su šeima. Nuoširdžiai pasikalbėkite, prisiminkite praeitį. Tai padės spręsti kai kurias problemas.

Šaulys
Bus nelengva, jei turite problemų namuose, šeimoje. Jums tikriausiai palengvėtų, jei atliktumėte tai, dėl ko tyliai save graužiate. Vakare galima tikėtis pakvietimų į renginius, pasimatymus, prezentacijas ir pan.

Ožiaragis
Yra pavojus, kad susipainiosite savo meilės ryšiuose. Atsakingiau žvelkite į užmezgamus santykius, ištariamus pažadus. Vakaras turėtų atnešti naujų idėjų, susijusių su darbu, gyvenimo būdu, įvaizdžiu. Tik neišsigalvokite nesamų ligų.

Vandenis
Panašu, kad nemažai rūpesčių turėsite darbe arba dėl sveikatos. Tikėtina, kad dalyvausite svarbiame renginyje, tarpininkausite ir susitarsite dėl svarbių jums dalykų. Nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi ir venkite abejotinų nuotykių.

Žuvys
Viskas bus gerai, jeigu verslo ir kitus reikalus tvarkote sąžiningai, derindami savo ir partnerių interesus. Tačiau viską sukomplikuosite, jei elgsitės nesąžiningai, negarbingai. Galite patirti staigmeną, apie kurią net nepagalvojote.
 
Vytautus.com