Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

25/06/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Ožka Dienos horoskopas

Avinas
Nesureikšminkite paprastų gyvenimo sunkumų. Pasaulis nėra juodas, nors ir reikia grąžinti skolas, taupyti, vykdyti pažadus. Pasimatymas, bendra pramoga, smagus apsipirkimas gali pataisyti meilės reikalus ar bent jau jūsų nuotaiką.

Tauras
Šiandien veršitės kuo toliau nuo namų. Jums būtina nors trumpa permaina. Kažkuo nustebins žmonės, su kuriais teks bendrauti.

Dvyniai
Niekaip negalėsite iš galvos išmesti dalykinių reikalų arba savo pareigų tėvams, šeimai. Turėkite drąsos išreikšti meilės, draugiškumo jausmus. Tuo galite daug ką pakeisti į gera ar bent jau nepabloginti situacijos, kuri yra gana trapi.

Vėžys
Būsite kupini jausmų ir emocijų. Norėsis iki soties paplepėti ir papramogauti su draugais, dalyvauti varžybose ar kažką kolektyvinio organizuoti, koordinuoti. Staiga pajusite beprotiškai pasiilgę įvairių malonumų, meilės, flirto.

Liūtas
Išmintingiau elgsitės, jei mažiau pasakosite aplinkiniams apie savo planus, pažiūras. Stenkitės subtiliai atsiriboti nuo to, kas jus vargina, ir praleisti laiką taip, kaip trokšta jūsų kūnas bei siela. Saugokite sveikatą.

Mergelė
Šiandien teks nemažai bendrauti, diskutuoti. Galite atsidurti tarpininko, arbitro vaidmenyje, derinti skritingus kitų žmonių interesus, juos taikyti. Tai seksis neblogai. Blogiau bus, jei patys tapsite oponentais ir konfliktuosite.

Svarstyklės
Būsite nusiteikę apsipirkti arba uždirbti pinigų. Galbūt skirsite daugiau lėšų ir laiko išvaizdai, kūno priežiūrai - puošitės, jauninsitės. Yra didelė tikimybė, kad jūs arba jūsų partneris neįvertinsite savo finansinių galimybių.

Skorpionas
Aktyviai ir noriai bendrausite. Seksis meilėje, kūryboje, pasirodymuose. Nevengsite imtis iniciatyvos, rizikuoti. Galima trumpa kelionė ar patraukli pažintis. Nepasitikėkite nepažįstamais, ypač kelionėje.

Šaulys
Užuovėją teiks šeima, artimieji. Tačiau daug lems jūsų nuotaikos bei nuoširdumas. Gali būti, kad stengsitės priversti kitus daryti tai, kam jie nenusiteikę. Tokiu atveju sukelsite įtampą ir ginčus.

Ožiaragis
Atsidėkite malonumo teikiantiems užsiėmimams, ilsėkitės, bendraukite su mielais žmonėmis. Galite patirti žavių akimirkų, jei esate paskyrę meilės pasimatymą, siekiate sublizgėti scenoje ar "sergate" už savo vaikų, kitų numylėtinių sėkmę.

Vandenis
Domėsitės grožio profilaktika, dietomis, madingais apdarais. Galite elgtis kiek neįprastai. Jei pernelyg atvirai demonstruosite savo norus ar keistą skonį, tai gali nepatikti dominančiam asmeniui. Galite sukelti apkalbų, kritikos.

Žuvys
Šiandien jums nestigs gero ūpo, sportinio azarto, kūrybinio ir romantiško polėkio. Kita vertus, būsite nekantrūs ir linkę ginčytis, niekam nenusileisti. Taip galima sugriauti ir geriausius santykius. Bendraukite taip, kad visiems būtų malonu.

 

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt